Home Akıllı Telefon Xiaomi akıllı telefon yelpazesini genişletiyor

Xiaomi akıllı telefon yelpazesini genişletiyor

0
Xiaomi Hindistan'da para aklama iddiası!

Gün geçmiyor ki Xiaomi’nin yeni bir akıllı telefon modeli daha kendini göstermesin. İşte karşınızda Xiaomi 12S ve Xiaomi Mix Fold 2.

Xiaomi akıllı telefon yelpazesini genişletiyor. Mobil telefon dünyasının en üretken isimlerinden biri olan Xiaomi, bu aralar 12 serisi üzerine yoğunlaşmış vaziyette. Bugüne kadar seriye 3 modelini dahil eden Çinli teknoloji şirketi, şu sıralar ise 12S, 12S Pro ve 12 Ultra modellerini seriye dahil edebilmek için uğraşıyor.

Ancak bugün internete sızan yeni bir sertifika başvurusu, daha önce hiç adı anılmayan ve herhalde artık çıkmayacak diye düşünülen bir modelin daha gündeme gelmesine neden oldu: Mix Fold 2. Şu an için bu yeni model hakkında çok fazla bir malumatımız yok bununla birlikte, Mix Fold 2’nin Snapdragon 8 Gen 1 ile satışa sunulacağını ve katlanabilir akıllı telefon serisinin yeni üyesi olacağını biliyoruz.

Xiaomi akıllı telefon yelpazesini genişletiyor

Ayrıca eğer iddialar doğruysa, Xiaomi Mix Fold 2 modeli 8,1 inç büyüklüğünde bir ekranla satışa sunulacak. Bu ekran boyutu katlanabilir bir akıllı telefon için bile gerçekten oldukça büyük görünüyor. Ancak bu iddiaların doğru olup olmadığını zaman gösterecek.

Öte yandan sertifikasyon başvurusunda görünen diğer akıllı telefon modeli Xiaomi 12S hakkında ise daha fazla malumata sahibiz. Buna göre, cihazın gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alacağını, telefonun 120Hz yenileme hızına sahip OLED ekranla geleceğini ve ana kamerasından en az birinin 50MP çözünürlükte olacağını biliyoruz.

Bakalım önümüzdeki günlerde bu modeller hakkında daha ne gibi yeni bilgiler edineceğiz.

Amazfit Bip 3 fiyatı ile çok iddialı

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version