World of Tanks Fırsatları GAMEON’da

World of Tanks

GAMEON, Wargaming iş birliğiyle World of Tanks kampanyasını hayata geçirdi. Türk Telekom evde internet müşterilerinin yararlanabileceği kampanya ile yeni oyunculara premium üyelik sağlanırken, mevcut oyuncular için birbirinden özel oyun içi avantajlar sunuluyor.

Türk Telekom GAMEON, popüler oyunlarla yaptığı iş birlikleriyle oyunculara birbirinden özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Türk Telekom GAMEON, Türkiye ve dünyada ilgiyle oynanan World of Tanks ’a özel kampanyasını hayata geçirdi.

Oyun tutkunlarına World of Tanks fırsatları

Türk Telekom GAMEON, Wargaming iş birliği ile hayata geçirdiği kampanya kapsamında, World of Tanks evrenindeki yeni oyunculara premium faydalar sağlarken mevcut oyunculara bonus faydalar veriyor.

‘Davet’ kodu ile yeni oyunculara 7 günlük premium üyelik ve 550.000 kredi sağlanmasının yanı sıra M22 Locust hediye ediliyor.

World of Tanks

‘Bonus’ kodundan yararlanacak World of Tanks tutkunları ise 7 günlük premium üyelik ve 8. seviye Somua SM tankını 7 gün boyunca ücretsiz kiralama hakkı kazanacak. Aynı zamanda World of Tanks tutkunları 2 kere 1 saatlik yüzde 200 mürettebat DP’si ve serbest DP kazanırken 2 kere 1’er saatlik savaş DP’si ve yüzde 50 kredi kazanımına sahip olacak. Kampanya kapsamında verilecek ‘Bonus’ kod ile premium sarf malzemelerinden de yararlanacak oyun tutkunları; 3’er adet büyük tamir çantası, büyük ilk yardım çantası ve otomatik yangın söndürücüyü envanterlerine katabilecek. Oyuncular, ‘Bonus’ kod ile 6 adet Türk Bayrağı amblemine de sahip olacak.

Kampanya kapsamında 24 Mbps ve üzeri hızda Türk Telekom evde internet müşterisi World of Tanks tutkunları, üç aylık kampanya süresince ‘Bonus’ kodundan ayda bir defa yararlanabilirken, Davet kodu tüm Türk Telekom evde internet müşterilerine kampanya süresince bir kez verilecek.

 Oyun severler, ‘Davet’ ve ‘Bonus’ kodlarını TCKN ile beraber 6262’ye SMS göndererek kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanya hakkındaki tüm detaylara https://gameon.com.tr/ adresinden, kod aktivasyonu ile ilgili detaylara https://worldoftanks.eu/tr/content/guide/general/bonus-and-invite-codes/ adresinden ulaşılabiliyor.