Ana sayfa Haber Windows 8.1'in Fiyatı Belli Oldu!

Windows 8.1’in Fiyatı Belli Oldu!

Microsoft Windows işletim sistemi kullananları bazı sürprizler bekliyor. Windows 8.1’in satış fiyatı ve hangi koşullar altında ücretsiz sahip olunabileceği belli oldu.

Microsoft, sözünün arkasında durarak Windows 8 kullanıcılarının, ücretsiz olarak 8.1 sürümüne geçebileceğini açıkladı. Ancak indirim bekleyen Windows 7 kullanıcıları hayal kırıklığına uğrayacak gibi. Çünkü Windows XP ve Vista kullanıcılarının yanı sıra, Windows 7 sahipleri de herhangi bir indirimden faydalanamayacak. Windows 8 yayınlandığında, Microsoft XP, Vista ve 7 kullanıcılarına 40 dolar indirim yapmıştı.

Windows 8.1’in standart sürümünün fiyatı 119.99 dolar olarak belirlenirken, Pro’dan faydalanmak isteyenler 80 doları daha gözden çıkarıp 199 dolar ödemek zorunda.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler