Ana sayfa Yazılım Windows 10 güncellemesi için tarih verildi!

Windows 10 güncellemesi için tarih verildi!


Windows 10 güncellemesi için bugün tarih verildi. Büyük çaplı olacak olan Windows 10 güncellemesi ile sistemde birçok şey değişecek. İşte Windows 10’un büyük çaplı güncellemesinin yayınlanacağı o tarih!

Microsoft, Windows 10 için güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Her yıl toplamda 2 defa büyük çaplı güncelleme yayınlayan Microsoft, 2018’in son büyük çaplı Windows 10 güncellemesi için bugün tarih verdi. Yepyeni özellikler ile gelecek olan bu güncelleme, Windows 10’da yaşanan performans sorunlarını da çözecek.

Windows 10 güncellemesi Ekim ayında geliyor!

Ekim ayında yayınlanacak olan bu güncelleme ile koyu renkli dosya gezgini, yeni ekran görüntüsü alma aracı, daha hızlı Microsoft Edge tarayıcı, yeni özelliklere sahip Xbox Game Bar ve makineler arasında eş zamanlanmış bulut tabanlı kopyalama panosu gibi özellikler sisteme eklenecek.

Microsoft Edge Türkiye mağazasında!

19H1 kod isimli bu güncellemenin, 2018 yılı içerisindeki son büyük çaplı güncelleme olması bekleniyor. Microsoft, Windows 10 için daha büyük genişlemeleri 2019’un Nisan ayında sunacaktır. Ancak 2019’da gelecek olan güncelleme ile hangi yeniliklerin sisteme ekleneceği bilinmiyor.

Apple’ın macOS Mojave güncellemesi ile pek yenilik sunmayıp stabilite yönelmesi, Windows cephesi için büyük bir koz olabilir. Microsoft cephesi bu olayı daha iyi değerlendirip, Apple’ın yoluna taş koyabilir. Bakalım Microsoft, güncellemeler ile neler sunacak?


HENÜZ YORUM YOK