Home Akıllı Telefon vivo X80 Pro+ hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

vivo X80 Pro+ hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

0
vivo X80 Pro+

Yakında piyasaya sürülmesi beklenen vivo X80 Pro+’ın teknik özellikleri hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Telefon Snapdragon 8+ Gen 1 ile yonga seti ile geliyor.

Çin’in önde gelen telefon üreticilerinden vivo, yakında yeni akıllı telefonlarını kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. vivo X80 Pro adını taşıyan bu telefon ilk ortaya çıktığında, bu telefonun iki farklı versiyonla geleceği, bu versiyonlardan birinin Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti, birinin de Dimensity 9000 yonga seti çıkacağı söyleniyordu. vivo’nun yeni telefonunu iki farklı alternatifle satışa çıkaracak olması bir vivo X80 Pro+ gelmeyeceğini düşündürmüştü. Ancak gelen son bilgiler X80 Pro+’ın da yolda olduğunu gösteriyor.

vivo X80 Pro’nun aksine X80 Pro+, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini kullanacak. Bu sayede kullanıcılara daha iyi bir performans sunacak. Telefonun yüzde 10 daha güçlü CPU, yüzde 30 daha fazla verimlilik sunacağı söyleniyor.

X80 Pro+ modelinin aynı zamanda kamera tarafında da X80 Pro modellerinden daha üstün olacağı söyleniyor. X80 Pro+, X80 Pro’da olduğu gibi dört lensli bir arka kameraya sahip olacak. Bu dört kameranın 50 + 48 + 50 + 50 megapiksel olacağı söyleniyor. İlk iki lensin Pro modelinde de olan ana lens ve ultrageniş lens olduğu tahmin ediliyor. Ancak sondaki iki lens Pro modelinden farklı. Çünkü görünüşe göre X80 Pro modelindeki 12 + 8 megapiksellik yardımcı lenslerin yerini 50 + 50 megapiksellik iki lens alıyor.

vivo X80 Pro+’ta yapılabilecek bir diğer geliştirme de hız şarjı. Vivo’nun X80 Pro’da 80W olan şarj hızını X80 Pro+’ta 120W’a çıkardığı söyleniyor. vivo, yeni telefonunu ekim ayında satışa sunacak.

Apple futbol yayıncısı oldu

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version