Vestel Venus Z10 kutu açılış videosu


Bugüne kadarki en iyi Venus olarak lanse edilen Vestel Venus Z10’un kutusunu sizlerle birlikte açıyoruz.

Vestel’in yeni akıllı telefon modeli Vestel Venus Z10, test merkezimizin yeni konuğu oluyor. Biz de incelemeye geçiş yapmadan önce, kısa bir kutu açılış videosu yapalım istedik. Telefonun bazı dikkat çekici özelliklerinden söz etmemiz gerekirse, 7.4mm kalınlığında, metal bir tasarımı olduğunu söyleyebiliriz. 5.2 inç değerdeki ekranı, FHD çözünürlük sunuyor ve böylelikle telefonu tek elde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Tabii görüntü kalitesi de başarılı.

Kamera tarafına baktığımızda, arka tarafta optik görüntü sabitleme sistemli 13MP kamerayla karşılaşıyoruz. Bu da daha net fotoğraflar demek. Ağır ve hızlı çekim modlarını da unutmayalım. Ön tarafta da 8MP değerde kamera bulunuyor.

Bir diğer dikkat çekici detay ise, Vestel’in de USB Type-C akımına dahil olması. Böylece hangisi ters hangisi düz diye düşünmeden, daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde kablo bağlantısı gerçekleştirebileceksiniz. İster veri aktarımı için, isterseniz de Quick Charge 3.0 destekli hızlı şarj için.

“Bugüne kadarki en iyi Venus” olarak lanse edilen telefon, 1499TL fiyat etiketiyle satılıyor.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git