Home Genel Ünlü analist Bitcoin için hedefi açıkladı!

Ünlü analist Bitcoin için hedefi açıkladı!

0
Kripto para birimi ile sinemada bilet alma dönemi başlıyor

Kripto para piyasasının başlangıç noktası olarak görülen Bitcoin yıl sonunda önemli bir eşiği aşabilir. Ünlü analiste göre BTC 2022’ye girmeden 100 bin doları görecek! İşte detaylar.

Ünlü analist Bitcoin için hedefi açıkladı! BTC yıl sonuna kadar değerini ikiye katlayacak! Bu iddia ünlü bir kripto para analistine ait. Aslında bu söylemi ilk defa duymuyoruz. Keza daha önceleri de farklı isimler Bitcoin’in rekor kırarak 100 bin dolar seviyesini geçeceğini iddia etmişti.

Hatırlanacağı üzere Mayıs ayında BTC kendi rekorunu kırmış ve 64 bin dolar seviyelerine kadar yükselmişti. Şimdilerde ise 65 bin doların altında işlem görüyor.

Aslında geçtiğimiz günlerde 66 bin doların bir tık üzerine çıkışmıştı. Fakat BTC buralarda çok fazla barınamadı ve tekrardan 65 bin doların altına geriledi.

Ünlü analist Bitcoin için hedefi açıkladı!

Peki BTC gerçekten de yıl sonuna kadar 100 bin dolar olabilecek mi? Asıl merak edilen soru bu. Pek çok analist BTC’den ciddi bir atılım bekliyor. Özellikle dolaşımdaki BTC miktarının azalmasıyla birlikte değerinin artacağı ve yeni rekorların geleceği görüşü hakim.

Günün sonunda kimse buna garanti veremiyor. Yani yarın bir gün BTC’nin 10 bin dolara düşmeyeceğine kimse emin değil. Çünkü kripto para piyasası risklerle dolu ve kimse bu riskleri tam anlamıyla bertaraf edemiyor.

Dip not olarak belirtelim. Bu içeriğimizdeki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Samsung Galaxy S21 FE kesinleşen tasarımı ile dikkat çekiyor

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version