Home Genel Uber ve Mastercard’tan özel iş birliği

Uber ve Mastercard’tan özel iş birliği

0
Uber

Teknoloji platformu Uber ile Mastercard’ın başlattığı iş birliğiyle, Mastercard’ını Uber uygulamasına ekleyenler UberTaksi ile yapacakları 3 yolculukta yüzde 30 indirim kazanıyor.  

Tek bir tuşa basarak kullanıcıların istedikleri yere güvenli ve rahat bir şekilde gitmesini sağlayan global  bir teknoloji platformu olan Uber, Mastercard ile özel bir iş birliğine imza attı. Mastercard’ını Uber uygulamasına ekleyen kullanıcılar UberTaksi ile yapacakları 3 yolculukta yüzde 30 indirim imkanına sahip olacaklar.

15-30 Kasım tarihleri arasında  UberTaksi’de geçerli olan bu kampanyadan kullanıcıları yolculuk başına maksimum indirim tutarı 40 TL olarak yararlanabiliyor. 3 yolculuk için geçerli olan kampanya sadece Mastercard ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacak. Promosyon diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez.

Mastercard kampanyası nasıl işleyecek?

Mastercard’ını Uber uygulamasına ekleyerek kampanyadan yararlanmak isteyenler, uygulamanın sağ üst kısmındaki ‘Hesap’ simgesinden görüntülenebilenen ‘Wallet’ sekmesinin altında ‘Ödeme Yöntemi Ekle’yi seçebilir.
Daha sonra ‘Kredi veya Banka Kartı’ seçeneğini seçip, kart bilgilerini ekledikten sonra ‘Kaydet’i tıklayabilir.

Uygulama nasıl çalışır:

  1. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin
  2.  Şehrin herhangi bir yerinden uygulamayı açın, varış noktanızı girin ve yolculuğunuz için bir taksi çağırın
  3. UberTaksi’yi uygulama üzerinden takip edin, taksinin sizi almak için kaç dakika içinde varacağını ve sürücü ile ilgili tüm bilgilerin yanı sıra aracın model ve plaka numarasını takip edin.

Otomobil alım gücü rekor düzeyde düştü: Yeni rapor açıklandı

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version