Twitch masaüstü uygulaması resmi olarak yayınlandı


Eğer oyun yayınlarını sıkça takip ediyorsanız, Twitch’i mutlaka duymuşsunuzdur. Platform, yayınların izlenmesini kolaylaştırmak amacıyla yaptığı çalışmalarını sonuçlandırdı. Twitch masaüstü uygulaması resmi olarak yayınlandı.

Dünyanın en büyük yayın platformlarından Twitch, masaüstü uygulamasını bir süre önce beta olarak kullanıma sunmuştu. İnternet üzerinden takip edilen yayınları uygulama ile kullanıcılara daha kolay ulaştırmayı hedefleyen firma, bekleneni yaptı. Twitch masaüstü uygulaması resmi olarak yayınlandı.

Twitch’in uygulaması, aslında internet arayüzünün yaptığı her şeyi yapabiliyor. Uygulamaya bunların yanısıra internet arayüzünde olmayan ekstra özellikler de eklenmiş. Bunlardan öne çıkanı ise koyu mod. Bir süre önce Youtube’a da geldiğini belirttiğimiz koyu mod ile özellikle gece saatlerinde yayınların daha rahat takip edilmesi amaçlanıyor.

Uygulama ayrıca serverlerin düştüğü anlarda bile çalışacak yazı ve ses odaları içeriyor. Böylelikle kullanıcıların favori topluluklarından uzak kalmamaları sağlanıyor. Hatta kullanıcıların arkadaşlarına video ve sesli arama yapabilecekleri de belirtiliyor.

Uygulama, ileri bir tarihte bulut depolama özelliği alacak ve kullanıcıların farklı makinelerden kendi verilerine ulaşması sağlanacak. Twitch’in masaüstü uygulaması Windows ve Mac platformları için çıkışını yaptı ve resmi sitesinden indirilebiliyor.

Alibaba otomat ile otomobil satmak istiyor


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git