Türkiye’de satılan en pahalı 5 akıllı telefon


Son dönemlerde akıllı telefon fiyatları aldı başını gidiyor. Gelişen yeni ekran teknolojileri zengin ile fakir arasındaki uçurumu da tetiklemiş durumda.

Teknoloji sektöründeki gelişmeler, en çok akıllı telefon pazarını etkiliyor. Zira birçok teknoloji devi, şu anda en karlı pazarlardan biri olarak akıllı telefonların hüküm sürdüğü mobil sektörü gözüne kestirmiş durumda. Elbette bu sektöre dahil olmak için illa ki telefon üretmek gerekmiyor.

Zira birçok teknoloji devi, mobil sektör için, ekrandan tutun da GPU birimine kadar pek çok parça tedarikinde bulunuyor. Örneğin, Apple’ın son olarak tanıttığı iPhone X için 10’dan fazla teknoloji firması parça üretiyor.

Peki bu mobil sektördeki teknolojik gelişmeler bizlerin cebini nasıl etkiliyor dersiniz? Eğer teknolojiyi geriden takip etmekte sakınca duymuyorsanız, sizin için sorun yok denebilir. Fakat illa da güncel olmak istiyorum diyorsanız, işte o zaman kalın bir de cüzdanınız olması gerekiyor. Zira artık akıllı telefon fiyatlarına yetişmek pek de kolay değil.

Bu yazımızda, ülkemizde satılan en pahalı 5 akıllı telefonu sizlerle paylaşacağız. Elbette fiyatlar için üreticilerin resmi Türkiye bayilikleri tarafından verilen fiyatları baz alacağımızı da hemen baştan belirtelim.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri en pahalı 5 akıllı telefon ile başbaşa bırakalım.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git