Ana SayfaGenelTurkcell Superonline ve Hızlıal.com’dan Çifte Kampanya

Turkcell Superonline ve Hızlıal.com’dan Çifte Kampanya

Turkcell Superonline ve hizlial.com iki ayrı kampanyadan oluşan bir işbirliğine gitti. İlk kampanyada Turkcell Superonline müşterileri, hizlial.com’dan yaptıkları her 200 TL’lik alışverişte 20 TL anında indirim kazanıyor. 

Turkcell Superonline, güvenli ve hızlı e-ticaret sitesi hizlial.com işbirliğiyle hem mevcut hem de yeni müşterileri için avantajlı kampanyalara imza atıyor. İlk kampanya kapsamında tüm Turkcell Superonline müşterilerine hizlial.com’un teknolojiden mobilyaya, kitaptan ofis eşyalarına uzanan ürün yelpazesi içinden 200 TL’lik alışverişe 20 TL anında indirim fırsatı sunuluyor.

turkcell hızlial

Toplamda 200 TL’lik alışveriş yapan müşteriler, SMS ile kendilerine ulaştırılan hediye kupon kodunu (Promocode)  www.hizlial.com adresinde Hesabım>Puanlarım altındaki kod alanına girerek, indirimli alışverişten yararlanabiliyor.

hizlial turkcell

İkinci kampanya kapsamında ise hizlial.com’dan tablet ya da notebook alışverişi yapanlar 1 ay hediye Turkcell Superonline  internet hizmetinden yararlanma fırsatı yakalıyor.

Hizlial.com’dan tablet ya da notebook satın alan herkesin katılımına açık olan kampanyadan yararlanmak için, e-posta adresine gönderilen hediye kupon kodunu 0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ne iletmek yeterli oluyor.

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU