Türk Telekom’dan İş Yerlerine Çeviri Desteği

turk telekom 1

Türk Telekom, iş yeri müşterileri için yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Hızlı Çeviri (www.hizliceviri.net) ile yaptığı iş birliği kapsamında Türk Telekom, iş yeri müşterilerine 12 ayrı dilde 7 gün 24 saat çeviri imkânını yüzde 50 indirimle sunuyor.

İş yerlerinin en önemli teknoloji ve çözüm ortağı olan Türk Telekom, Hızlı Çeviri ile yaptığı iş birliği kapsamında iş yeri müşterilerine, hem hızlı hem de uygun fiyatla çeviri hizmeti sağlıyor. Türk Telekom iş yeri müşterileri Hızlı Çeviri üzerinden 12 ayrı dilde 7 gün 24 saat çeviri hizmeti alabiliyorlar.

turk telekom 1

Web sitesine giriş yaptıktan sonra çevrilecek dokümanı yükleyerek online olarak hizmetten faydalanabilen Türk Telekom iş yeri müşterileri, deneyimli mütercim tercümanları ile online hizmet veren Hızlı Çeviri üzerinden çeviri hizmetlerini yüzde 50 indirimle alabiliyorlar.

Hızlı çeviri için bir iş telefonu yeter

Türk Telekom müşterisi olan iş yerlerinin çeviri hizmetinden yararlanabilmesi için 8288’e CEVIRI boşluk iş telefonu numaralarını başında sıfır olmadan yazarak SMS olarak göndermeleri yeterli oluyor. Türk Telekom iş yeri müşterileri, tek bir SMS göndererek kazandıkları indirimi üç çeviri için kullanabiliyorlar.

Hızlı Çeviri, Türk Telekom’un girişimcileri desteklemek ve onlarla iş birliği yaparak yenilikçi hizmetler geliştirmek amacıyla başlattığı Girişimleri Hızlandırma Programı PİLOTT’ta yer alan bir projedir.

Line SnapMovie Özelliğini Uygulama Yaptı