TP-LINK’ten bir yenilik: kafelerde ücretsiz şarj hizmeti

garson pb

Akıllı telefon ya da tablet bilgisayarların şarjının bitmesi, modern insanın neredeyse en önemli sorunu haline geldi. Bu soruna çözüm sağlayan yedek şarj birimlerinin kullanımı da giderek artıyor ve farklı ortamlarda power bank’lar hizmete sunulmaya başlanıyor. Bunlar arasına, müşterilerine eksiksiz hizmet vermek isteyen kafeler de katıldı.

garson pb

Bazı kafeler şarjı biten ya da azalan müşterilerine TP-LINK’in 10400mAh gücündeki power bank’larını masaya servis etmeye başladı. Böylece telefon ya da tabletini şarj etmek isteyenler, elektrik prizi aramak ve cihazlarını priz olan yere götürmek sorunundan da kurtuluyorlar. Hem daha güvenli hem de telefon ve tabletlerinden ayrı kalmadan, TP-LINK’in güçlü power bank’ları ile şarj sorunu çözülüyor. Kafeler de müşterilerine çok yönlü hizmet sunmuş oluyorlar.

Bu tür hizmet veren kafelere son olarak Zonguldak’taki Selanik Kahvecisi katıldı. Müşterilerinin sürekli şarj sorunu yaşadığını fark eden işletme, çözüm olarak TP-LINK power bank’lar satın aldı. Şarj sorunu olan müşteriye TP-LINK power bank’lar masaya servis ediliyor ve Selanik Kahvecisi’nin müşterileri içeceklerini yudumlayıp sohbetlerini ederken, telefonları da masada kolayca ve güvenli şekilde şarj oluyor.

Darth Vader’dan esinlenen yeni PS4 sistemi