Star Wars temalı yeni ürünler Vestel’den


Vestel, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Star Wars ailesine yeni ürünler ekledi. Star Wars Güç Uyanıyor filmi ile birlikte tüketiciye sunulan ve büyük ilgi gören temalı ürünlere yenilerini ekleyen Vestel, tarafını seçmek isteyen filmin tutkunlarını bekliyor.

Türkiye’nin teknoloji devi Vestel, tüketicilerini ilklerle buluşturma hedefi doğrultusunda hayata geçirdiği Star Wars temalı ürünlerine yenilerini ekledi. Vestel’in Star Wars karakterlerine bürünmüş Mix&Go’ları, Ekmek Kızartma Makineleri, Kahve Makinesi ve LED TV’leri tüm Star Wars tutkunlarını bekliyor.

Ekmeğinizi Darth vader kızartsın, içeceğinizi BB-8 hazırlasın Vestel’de

Star Wars temalı Vestel ürünleri ailesine yeni katılan E3100 R/K Ekmek Kızartma Makinesi; ekmeğini dilediği kıvamda kızartmak isteyenler için 7 kademeli ayar seçeneği sunuyor. Isıtma ve buz çözme fonksiyonları da bulunan film temalı E3100 R/K Ekmek Kızartma Makinesi’nin iki farklı tema ile 179 TL’ye satışta.

toaster_persp_r

Vestel’in Star Wars temalı ürünler grubuna eklediği bir diğer ürün temalı K3100 Inox Kahve Makinesi; 12 fincan kapasiteli cam kahve karafı ile kalabalık ailelerin tercih sebebi oluyor. Paslanmaz çelik gövdeli film temalı K3100 Inox Kahve Makinesi, özel sıcak tutma plakası sayesinde 2 saate kadar kesintisiz kahve keyfi sunuyor. Vestel’in Star Wars temalı kahve makinesi 239 TL’ye satışa sunuldu.

rsp

Vestel formunu korumak isteyen filmin tutkunları için de Mix&Go Blender’larını öneriyor. Aydınlık tarafı seçip birbirinden lezzetli ve sağlıklı taze meyve ve sebze suları, özel karışımlar hazırlamak isteyenler için film temalı rengarenk Vestel Mix&Go’lar 129 TL’ye alıcısıyla buluşuyor.

swars_4

Vestel LED TV’ler filmin logosu ile açılıyor, Darth Vader sesiyle kapanıyor

Vestel film temalı serisinin en dikkat çeken ürünlerinden biri olan Vestel SAGA 22FA7100 LED TV; çerçeve tasarımının yanında ışın kılıcından ilham alınarak tasarlanan televizyon kumandası ile de Star Wars hayranlarının kalbini çalıyor. Özel tasarımlı kumandasıyla açılan televizyon, kullanıcılarını filmin ikonik logosuyla karşılarken Darth Vader’ın görüntüsü ve nefes alıp verme sesiyle kapanıyor. Star Wars tasarımlı Vestel TV’ler 999 TL fiyatıyla Vestel satış noktalarında.

Amazon, kargo ücretlerini azaltmanın peşinde


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git