Ana Sayfa Haber Sony'den Kötü Haber!

Sony’den Kötü Haber!

Sony, PlayStation 4 çıktığından, bazı oyunlar konusunda radikal kararlar almaya başladı. Üreticinin son hamlesi, pek çok oyunseveri üzecek nitelikte.

Microsoft ile kıyasıya bir rekabete giren ve Amerika’da üstünlük kuramasa da, Avrupa’da liderliği ele geçiren Sony, sürpriz bir karar aldı. Japon firma; Resistance 1, Resistance 2, Resistance 3 ve en önemlisi Gran Turismo 5’e verdiği online desteği sonlandıracağını duyurdu.

Gran Turismo 5’in online desteği 20 Mayıs, Resistance serisinin online desteği ise 28 Mayıs 2014’de son bulacak. Böylece internet üzerinden bu oyunları oynamak veya güncelleme edinmek söz konusu olmayacak. Kullanıcılar, Resistance serisinin online desteğinin son bulmasına fazla tepki vermezken, Gran Turismo 5’in desteğinin son bulmasına forumlarda tepki gösterdi. Bu anlaşılabilir zira  Gran Turismo 5, Sony konsol tarihinin en çok satan yarış simülasyonu konumunda.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting