Ana SayfaDonanımSony Yeni Akıllı Blu-ray Oynatıcılarını CES 2013'te Tanıttı!

Sony Yeni Akıllı Blu-ray Oynatıcılarını CES 2013’te Tanıttı!

Sony’nin ilk kez dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarı CES 2013’te tanıttığı heyecan verici tasarıma sahip dört yeni Akıllı Blu-ray Disc Oynatıcısı sayesinde ev eğlencesi hiç bu kadar iyi görünmemişti.

Bu sezonun birçok özelliğe sahip Akıllı Blu-ray Disc Oynatıcı yelpazesi her türlü yaşam alanında varlığını anında hissettiriyor. Güvenle şekillendirilmiş çizgiler, sezonun BRAVIA Televizyon yelpazesinin özelliklerinden biri olan ‘Sense of Quartz’ tasarımının yankılarını taşıyor.

İster Blu-ray Disc™ üzerinde 3D filmler isterse Full HD’ye yükseltilmiş en sevdiğiniz DVD’yi izleyin, üstün görüntü kalitesinin tadını çıkaracaksınız. Akıllı Blu-ray Disc oynatıcınızı, TRILUMINOS Display desteğine sahip en son model BRAVIA LCD televizyonlara bağlayarak gerçeğini aratmayan çok daha zengin ve geniş bir renk yelpazesi sunan daha da canlı görüntülerin tadını çıkaracaksınız.Sony_S1100

Yeni modellerin sahip olduğu tamamen kapalı yeni optik sürücü disk, oynatma istikrarını en üst düzeye çıkarmanın yanı sıra daha da hızlı Quick Start Loading özelliği sunuyor. Daha tatminkâr ve sarmalayıcı bir eğlence deneyimi için tek yapmanız gereken diski, oynatıcınıza yerleştirmek.

Wi-Fi üzerinden daha da fazla eğlence deneyimine bağlanın

Seçili bazı modellerde bulunan dahili Wi-Fi, sizi çevrimiçi içerik ve hizmetler ile dolu heyecan verici bir dünyaya bağlıyor. Akıtımlı hizmetlere daha güçlü, daha istikrarlı erişim sağlamak üzere kablosuz sinyal alımı önceki modellere kıyasla daha da iyileştirildiğinden Wi-Fi bağlantı noktanızın koridorda veya başka bir odada olduğu durumlarda bile çevrimiçi dünyaya bağlantınız muhteşem oluyor.

. Kanepenizde rahatlarken, en sevdiğiniz web sitelerine büyük ekran üzerinde göz atın. Hatta televizyon izlerken Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ siteleri üzerinde sohbetlere bile katılabilirsiniz.

SideView ile televizyonunuzun kontrolünü elinizde tutun

TV SideView ile Akıllı Blu-ray Disc Oynatıcı’nızı (*1) Xperia Tablet Bilgisayar’ınız, Xperia akıllı telefonunuz, iPhone veya iPad’inizden kontrol edin. Bu ücretsiz mobil uygulama (Android veya iOS) çevrimiçi hizmetleri kullanmanızı ve izlemekte olduğunuz disk veya program ile ilişkili daha fazla harika içerik keşfetmenizi daha da kolaylaştırıyor.

Sony’nin yeni BDP-S1100, , BDP-S4100 Akıllı Blu-ray Disc Oynatıcıları Nisan 2013’ten itibaren temin edilebilecek.

Bir bakışta Sony Blu-ray Disc™ Oynatıcılar

 

BDP-S4100Blu-ray Disc™ Oynatıcı BDP-S1100Blu-ray Disc™ Oynatıcı
· · Full HD 1080p· 3D· DVD 1080p yükseltme

· USB ve harici sabit sürücüden oynatma

· DLNA doğrudan PC dosya erişimi (Video, Ses, Fotoğraf)

· TRILUMINOS Colour

· Wi-Fi hazır (USB adaptör gereklidir)

· İnternet tarayıcı ve uygulamalar

· iOS ve Android için ses kontrollü TV SideView kumanda uygulaması

· Geliştirilmiş Quick Start Loading özellikli tümüyle kapalı optik disk sürücü

· Dolby® TrueHD ve dts®-HD Master Audio

· · Full HD 1080p· DVD 1080p yükseltme· USB ve harici sabit sürücüden oynatma

· TRILUMINOS Colour

· Geliştirilmiş Quick Start Loading özellikli tümüyle kapalı optik disk sürücü

· Dolby® TrueHD ve dts®-HD Master Audio

 

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU