Ana SayfaGenelSony SmartBand Talk Türkiye’de

Sony SmartBand Talk Türkiye’de

Hızla gelişen giyilebilir teknoloji pazarında öncü rol oynayan Sony Mobile, Lifelog uygulamasının yeni üyesi SmartBand Talk ile teknoloji severlerin giyilebilir teknoloji deneyimlerini zenginleştiriyor.

Sony_SmartbandTalk10

 Lifelog uygulaması ile kullanıcıların günlük faaliyetlerini kaydedebilen SmartBand Talk’a yeni eklenen 1,4 inç e-ink ekran sayesinde bileklikten kısa konuşmalar da yapılabiliyor.

 IP68 sertifikasına sahip suya dayanıklı Sony SmartBand Talk’a entegre edilen Voice Control teknolojisi, ses ile özel uygulamaların kontrol edilebilmesini ve ses komutları oluşturulabilmesini de sağlıyor. SmartBand Talk ile kullanıcılar uyku süresi, yürüyüş mesafesi, bisiklet veya arabada geçen zaman, adım sayısı, nabız gibi verileri kayıt altında tutabiliyor. 

Sony_SmartbandTalk7

Kullanıcıların geçmiş aktivitelerini gözlemlemeleri ve geleceğe yönelik hedefler koymalarını son derece kolaylaştıran Smartband Talk,  suya dayanıklı tasarımıyla her türlü hava koşulunda tek dokunuş ile ulaşılabilir olma imkanı sunuyor. Sony Smartband Talk, 369 TL’den tüketicilerle buluştu.

2014 Yılını 3 Ayrı Rekor ile Kapadı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting