Slingshot Tüm Android Kullanıcılarına Sunuldu

Slingshot Tüm Android Kullanıcılarına Sunuldu

Facebook’un Snapchat’e rakip olarak geliştirdiği Slingshot uygulaması, geçtiğimiz hafta ABD’de yayınlanmasının ardından şimdi de tüm dünyada yayınlandı.

Son dönemde hızla yükselerek tüm dünyada en çok kullanılan sosyal medya araçları arasına girmeyi başaran Snapchat’i bünyesine katma konusunda başarılı olamayan Facebook, Snapchat‘e rakip olması beklenen kendi uygulamasını geliştirmiş ve Slingshot adını taşıyan bu yeni uygulamayı geçtiğimiz hafta yayınlamıştı. Şimdilik sadece Android kullanıcıları tarafından indirilebilen Slingshot, geçtiğimiz hafta Amerikalı kullanıcılara sunulmasının ardından şimdi de dünya genelindeki tüm Android kullanıcıları için yayınlandı.

Slingshot

Slingshot‘ı dünya genelinde yayınlama kararını yayınladığı mesajla duyuran Facebook, uygulamanın geçtiğimiz hafta ABD’de yayınlanmasının ardından dünya genelinde birçok ülkeden kullanıcının kendileriyle irtibata geçtiğini ve uygulamanın kendi bölgelerinde de uygun hale getirilmesini istediğini açıkladı. Bugün itibariyle yayınlanmaya başlanan uygulamanın tüm bölgelere ulaşmasının zaman alması beklenirken, Slingshot‘ın Snapchat’e rakip olup olamayacağı merak ediliyor.

Windows Phone Store 250.000 Uygulamaya Ulaştı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir