Ana SayfaDonanımSevgililer Günü'nde B&O Play 'den Tüm Duyulara Hitap Eden Hediyeler

Sevgililer Günü’nde B&O Play ‘den Tüm Duyulara Hitap Eden Hediyeler

Bang & Olufsen’in ses teknolojisinde çığır açan B&O Play ürünleri, farklı renk seçenekleriyle Sevgililer Günü’nde sevdiğine orijinal bir hediye arayanları bekliyor. Ödüllü ses performansları ve görkemli tasarımlarıyla B&O PLAY serisindeki ürünlerin özellikle de kırmızı renk seçenekleri, sevdikleriniz için hem göze hem de kulağa hitap eden kıymetli bir hediye olmaya aday.
Bu Sevgililer Günü’nde sevdiklerine özel ve duyulara dokunan bir hediye arayanlar için Bang & Olufsen’in farklı renk seçeneklerine sahip BeoPlay ürünleri doğru adres. Yaşam alanlarına özen gösteren, dekorasyon meraklıları için doğru hediye seçeneği olan ödüllü B&O Play BeoPlay A9 ses sistemi ise kullanıcılarına sunduğu dinlemesi kolay komple ses çözümünün yanı sıra son derece dekoratif oluşuyla mekanlara stil katıyor. BeoPlay A9 yerde olduğu kadar, evde ya da ofiste duvara monte edildiğinde de kumaş ön kapağıyla şık bir dekorasyon öğesi olarak harikalar yaratıyor.
Baskın ses performansı, çarpıcı tasarımı ve sorunsuz bağlantı özelliğiyle B&O Play BeoPlay A8 ise dijital müziğin güç ve zarafetle canlanmasını sağlıyor. iPhone veya iPad’le Apple AirPlay üzerinden son derece kolay bir şekilde bağlantı kurulan BeoPlay A8, duvara monte edildiğinde de, yerde serbest durduğunda da mekanlara büyüleyici bir müzik katıyor.B&O - A8
Mükemmel ses kalitesi, esnek uygulamaları, benzersiz kompakt tasarımı ile standartları zorlayan 2012 Red Dot Desgin ödüllü Beolit 12, elle montajlanan şık alüminyum kasası ve deri kayışı sayesinde her yere rahatça taşınabiliyor. iPod, iPhone, iPad, Mac veya PC’den kablosuz olarak kesintisiz 8 saate kadar müzik çalabiliyor.
Bang & Olufsen’in simgelenmiş kulaklık setlerinden Form 2’de bu yıl farklı bir hediye arayanların gözdesi olacak. New York Modern Sanatlar Müzesi Koleksiyonu’nun en özel parçalarından biri olan Form 2, kulak üzeri klasik tasarımı ve dinamik sürücüleri ile dinleyiciye en doğal sesi sunuyor. Derin bas ve yüksek frekans aralığına sahip Form 2, kırmızı, turuncu, sarı ve beyaz gibi yeni renk seçenekleriyle müzikseverleri kendine hayran bırakıyor.
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU