Ana SayfaHaberseckazan.com.tr Yayın Hayatına Başladı

seckazan.com.tr Yayın Hayatına Başladı

Tüketici istek ve beklentilerini daha iyi tanımlama, en çok tercih edilen markaların ürünlerini tüketici ile buluşturma, istenmeyen e-postaları azaltma, güvenli bir veri tabanı üzerinden izinli, talep ve beklentilere uygun pazarlama yapmayı sağlayan yeni e-ticaret girişimi Seçkazan faaliyetlerine başlıyor.

Mili Piyango izni ve Milli Piyango’nun belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde sadece Seçkazan üyelerinin katılabileceği ilk çekilişte, Samsung 3D Smart Led TV, Samsung Galaxy Note 10.1 Tablet ve Samsung Galaxy S3 ürünlerinden birini kazanma fırsatı sunuluyor.

Seçkazan tarafından düzenli aralıklarla yapılacak çekiliş, kampanya ve ödüllere sahip olmak için yapılması gereken tek şey www.seckazan.com.tr adresine gidip, gerekli iletişim bilgilerini girerek üye olmak ve istenilen çekilişlere katılmak. Seçkazan’a üye olarak ilgi alanlarını, beğendikleri marka ve ürünleri belirten kişiler daha sonra o ürünlerle ilgili yapılacak kampanyalardan, çekilişlerden ve özel indirimlerden öncelikli olarak haberdar edilecekler.seckazan

- Reklam -

Şeçkazan üyelerinin izinli pazarlama, reklam ve tanıtım içeren mesajları almak için paylaşmış olduğu kişisel bilgiler ve tercihler, yalnızca izin verilen kuruluş ve sponsor markalarla paylaşılacak.  Üyelerinin kişisel bilgilerini, üyelerinin onaylamadığı firmalar ile paylaşmama taahhüdü veren Seçkazan; üyelerinden izin almadan herhangi bir başka marka ve kampanyanın duyurusunu yapmayacak.

Seçkazan üyeleri arzu ettikleri anda izinli veri tabanından ayrılmalarına imkan veren opt-out hakkını da serbestçe kullanabilecekler. Veri tabanından çıkmaya karar verdiklerinde kendilerine Seçkazan sistemi üzerinden mesaj gönderilmeyecek. Seçkazan, yepyeni hediyeler ve kampanyalarla, düzenli aralıklarla kazandırmaya devam edecek.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting