Home Genel Samsung Galaxy Z Fold 4, sadece 254 gram ağırlığında olacak

Samsung Galaxy Z Fold 4, sadece 254 gram ağırlığında olacak

0
Galaxy Z Fold 4 40 bin

Katlanabilir akıllı telefonlar çağı, dördüncü yılına girmiş durumda ve dikey menteşeli sürümlerin en büyük dezavantajlarından biri, tüm cihazları boyutu. Ancak Samsung Galaxy Z Fold 4 bu duruma bir çare bulacak. İşte detaylar.

Katlanabilir cihazların boyutlarıyla ilgili şikayetler muhtemelen bu yaz değişecek çünkü Güney Koreli teknoloji devinin sadece 254 gram ağırlığındaki  cihazını duyurması bekleniyor. Bilgiler, Samsung ekosistemi hakkında ayrıntılı bilgiler içeren tanınmış bir sızdırıcı olan Ice Universe’den geliyor. 258g ve 260g ağırlıklarıyla ilgili önceki söylentilerin doğru olmadığını ve yaklaşmakta olan Fold’un şimdiye kadarki en hafif, Z Fold 3’ten yaklaşık %5 daha hafif olacağı iddia ediliyor.

Bu form faktörünün en hafif katlanabiliri şu anda Mate Xs 2 – 255 gram, yani teknik olarak yaklaşan Samsung Galaxy Z Fold 4 cihazından daha fazla. Ancak, küresel lansmandaki uygulamalı oturum sırasında cihazı deneyenler, ağırlığın bu kadar büyük bir telefon için sorun teşkil etmediğini ifade etti. Ancak yine de katlanabilir cihazların böylesi ağır olması çoğu kişi açısından problem teşkil edebiliyor. Hal böyle olunca da Güney Koreli teknoloji devi durumun böyle olmamasını sağlamak için ağırlığını ayarladığı bir cihazı bizlere sunuyor. Katlanabilir sektöründe lider konumunda olan Samsung yeni cihazı Samsung Galaxy Z Fold 4 ile rakiplerine fark atacak. Bu sebeple cihazla ilgili beklentilerinizi düşük tutmanıza gerek yok desek yeridir. Yeni katlanabilir cihaz için çok uzun süre beklememiz gerekmeyecek.

Instagram, kullanıcıların akışlarına “uyarılar” gönderecek

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version