Ana SayfaGenelSamsung Galaxy Tab S7 Lite, 3C sertifikası aldı

Samsung Galaxy Tab S7 Lite, 3C sertifikası aldı

Tab S7 + Lite olarak da adlandırılacağı söylenen Samsung Galaxy Tab S7 Lite cihazının üç farklı varyantta gelmesi bekleniyor. Wi-Fi (SM-T730), 4G (SM-T735) ve 5G (SM-T736B / SM-) T736N). Bugün Wi-Fi ve LTE modelleri, bu süreçte 44W şarj desteğini ortaya çıkaran 3C sertifikası aldı.

Samsung Galaxy Tab S7 Lite hakkındaki çevreleyen sızıntılar, tabletin görüntülerini gördükten sadece bir gün sonra, Çin sertifikası sayesinde netlik kazanmaya başladı. Tablet, MyFixGuide tarafından 3C (Çin’in zorunlu ürün sertifikasyon sistemi) üzerindeki bir listede görüldü. Hem Wi-Fi hem de LTE modellerini kapsayan ancak söylentilere göre 5G modelini kapsamayan listede 44W şarjdan bahsediliyor. Ancak Çin sertifika yetkilisi, tabletlerin 44 W şarj cihazıyla birlikte gönderilmeyeceğini söylüyor. Bunun yerine, 15W adaptörlerle birlikte gelecekler, yani daha hızlı şarj için uyumlu bir 44W şarj cihazını ayrı olarak satın almanız gerekecek.

Samsung Galaxy Tab S7 Lite, 3C sertifikası aldı

5G modelinin 15 W şarj cihazıyla mı yoksa daha hızlı gidecek bir adaptörle birlikte mi geleceği belli değil. Samsung, Galaxy Tab S7 Lite hakkında henüz bir şey açıklamamış olsa da, sızdırılan görseller, tabletin 5G versiyonunun arkasında çift kamera, sağ çerçevede bir selfie kamera ve altta bir USB-C bağlantı noktası ile birlikte geleceğini ortaya çıkardı. Galaxy Tab S7 Lite 5G, Snapdragon 750G SoC, Android 11 ve 4GB RAM ile Geekbench’te de görülmüştü. Yine der resmi olarak henüz onaylanmamış başka RAM seçenekleri de olabilir.

Xiaomi Mi 11 Türkiye fiyatı açıklandı! Tek kelimeyle “yuh”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting