Samsung Galaxy Tab S3 ön inceleme


Samsung, Galaxy Tab S3 ’ü oyun ve eğlence tutkunları için optimize ederek tablet deneyimini zenginleştirdi.

Oyun ve eğlence tutkunlarına özel olarak optimize edilen Samsung Tab S3, ekran ve ses kalitesiyle sinema benzeri bir seyir zevki ve kesintisiz bir oyun deneyimi sunuyor. Galaxy Tab S3 zengin arayüzü, daha hızlı şarj özelliği ve uzun pil ömrü ile eğlence tutkunlarına ideal çözümleri sunuyor.

Ürünün önemli özelliklerden biri kuşkusuz S-Pen teknıolojisi. 9 mm kalınlığa sahip geliştirilmiş S Pen, gerçek bir kalem gibi kullanılıyor. Basınca duyarlı 0,7 mm’lik uca sahip olması sayesinde doğal bir yazı deneyimi sunuyor. S Pen, hızlı not almak için Screen Off Memo, kolay düzenleme için PDF Annotation ve profesyonel düzeyde çizim için Gelişmiş Çizim Araçları gibi kullanışlı özellikler içeriyor.

Bununla birlikte önemli mesajların kaçırılmasını engellemek için ileti bildirimlerini senkronize eden Samsung Flow; güvenli bir giriş için oturum açarken Galaxy Tab S3’de parmak izi ile kimlik doğruluyor. Bu özellik aynı zamanda kesintisiz bir çalışma sağlıyor ve dokümanları mobil cihazdan tablete aktarmak için uyumlu cihazlar arasında kablosuz bağlantı kurabiliyor.

Galaxy Tab S3; Samsung’un otomatik odaklama özellikli 13 mega piksel ana kamera ve yüksek kaliteli fotoğraflar için 5 mega piksel ön kamera içeren yenilikçi Galaxy teknolojisinin mirasını sürdürüyor.

Galaxy Tab S3’ün tavsiye edilen perakende satış fiyatı; Galaxy Tab S3 LTE için 2.999 TL ve Galaxy Tab S3 Wi-Fi için  2.499 TL.

Galaxy S8+’in Ekranını Kırarsanız Yandınız


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git