Ana Sayfa Cep Telefonu Samsung Galaxy S4, Dünyayla Aynı Anda Türkiye'de Olacak!

Samsung Galaxy S4, Dünyayla Aynı Anda Türkiye’de Olacak!

Gold, Samsung Galaxy S4’ü tüm dünyayla aynı anda satışa sunmaya hazırlanıyor. Bu doğrultuda çalışmalarını hızlandıran Gold, ürünün ön siparişlerini Gold.com.tr’de açılmış olan Samsung Galaxy S4 ürün sayfası üzerinden toplayacak.

iPhone 5, New iPad, iPad Mini ve iPad 2 gibi dünyada ses getiren ürünleri Türk tüketicisiyle ilk buluşturan firma olan Gold Teknoloji Marketleri, Samsung Galaxy S4’ü de Türkiye’deki teknoloji severlere ilk ulaştıran firma olmayı hedefliyor.galaxy_s4_gold
Samsung Galaxy S4’ü dünya lansmanının ardından vakit kaybetmeden Türkiye’deki meraklılarıyla buluşturmayı hedeflediklerini belirten Gold Pazarlama Müdürü Kılınç Orhan Erdemir, “En yeni teknolojiyi Türkiye’deki kullanıcılara ilk ulaştıran firma olmak bizim için büyük önem taşıyor. ‘Hesaplı Teknolojinin Adresi’ olmamızın yanı sıra ilklerin de öncüsü olan bir firmayız. Son olarak iPhone 5’i de Türkiye’de ilk satışa sunan ve teslim eden firma olduk. Türkiye’ye ilk olarak getirdiğimiz ürünlere her zaman yoğun ilgi olması ve bu ürünlere ilk sahip olan müşterilerimizin mutluluğunu görmemiz, bize doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Bu, Gold’un teknoloji perakendeciliğinde en yeni teknolojinin öncüsü olduğunun bir kanıtı olduğu kadar Gold markasının değerine de önemli katkı sağlayan bir unsurdur” şeklinde konuştu.

Samsung Galaxy S4’ü Gold.com.tr’den sipariş eden tüketiciler Bonus karta 3 ay ertelemeli 12 taksitle ödeme avantajından da faydalanabilecek.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting