Ana sayfa Donanım Qualcomm Snapdragon 215 modelini duyurdu!

Qualcomm Snapdragon 215 modelini duyurdu!

Giriş seviyesi Android telefonlara güç verecek olan Qualcomm Snapdragon 215 yonga seti tanıtıldı. Bakalım Qualcomm Snapdragon 215 neler sunuyor?

Qualcomm, giriş seviyesi Android telefonlara güç verecek olan yeni yonga setini tanıttı. Snapdragon 215 olarak isimlendirilen yeni yonga seti, yeni nesil telefonların performansına güç katacak. Peki, Snapdragon 215 yonga seti Android kullanıcılarına neler sunacak?

Snapdragon 251 yonga seti bir önceki nesile göre yüzde 50 daha fazla performans sunuyor. Qualcomm Hexagon dijital işlemci (DSP) sayesinde performans artışı sunan yonga setinde Adreno 380 grafik birimi yer alıyor. Yeni nesil Quick Charge desteği sayesinde yüzde 75 daha hızlı şarj etme imkanı sunan Snapdragon 215, ISP sayesinde çift arka kamera desteğine sahip.

Galaxy Note 10 basın görselleri yayınlandı!

Wi-Fi 802.11ac ve NFC desteğine de sahip olan bu yonga seti, Snapdragon X5 modem LTE Cat.4 sayesinde 150 Mbps’ye kadar indirme hızı sunuyor. Ultra HD sesli arama imkanı sunan yonga seti çift SIM kart desteğine de sahip. 2019’un ikinci yarısında tanıtılacak olan Android telefonlarda kullanılacak olan Snapdragon 215 yonga seti, bakalım Android telefon segmentine yeni bir soluk kazandırabilecek mi?

Qualcomm Snapdragon 215

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler