Ana sayfa Genel Oyun kulaklıklarında Plantronics Dolby gücü

Oyun kulaklıklarında Plantronics Dolby gücü

Plantronics Dolby işbirliği, Xbox One, Project Scorpio ve Windows 10 platformlarında oyun severlere farklı bir seviyede ses kalitesi sunmak için bir araya geldi.

Oyun severlere farklı bir deneyim yaşatmak için kulaklık markası Plantronics  Dolby Laboratories ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Surround ses sistemlerinden geleceğe doğru atılan bu yenilikçi adım sayesinde; Plantronics’in RIG 400, RIG 600 ve kablosuz RIG 800 serisi kulaklık modelleri, oyun severlerin etrafını yüksek kaliteli, gerçekçi, güçlü ve hareketli ses dalgaları ile saran bir uygulama paketi ile birlikte geliyor. Son kullanıcının ek ücret ödemeden Xbox One konsolunda veya Windows 10 PC platformunda sahip olacağı bu uygulama paketiyle oyun severler; oyunlardaki sesleri daha gerçekçi deneyimleme imkanına sahip oluyor.

Plantronics Dolby 1

Plantronics’in yeni kulaklık modellerinde Dolby Atmos, oyuncalara ileri seviye üç boyutlu ses kalitesi sunuyor. Geliştirilen teknoloji ile birlikte standart 2-D stereo kanallar aracılığı ile sesi düz bir şekilde iletmek yerine oyuncular; oyunun içerisindeki her bir objeyi fark ediyor. Plantronics RIG oyun kulaklıkları Dolby Atmos kulaklık uygulaması ile oyuncular aşağıdan, yukarıdan, önden ve arkadan gelen tüm ses unsurlarını rahatlıkla duyabiliyor.

Plantronics’in yeni seri RIG 400, RIG 600 ve kablosuz RIG 800 serisi kulaklık modelleri; Dolby Atmos kulaklık uygulamasının yanı sıra, hafif yapıya, çok yönlü tasarıma, sesi izole eden kulaklıklara ve Plantronics RIG oyun kulaklığı ailesini tanımlayan parmak ucu ses kontrol özelliğine sahip. Yakın zamanda Türkiye’de de satışa sunulacak olan RIG serisinin son üyeleri bu iş birliği ile oyuncuları şimdiden heyecanlandıracağa benziyor.

Facebook ve Twitter 2018 Dünya Kupası’nı hedefliyor

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler