Ana Sayfa Donanım Panasonic Viera TV ve Panasonic Lumix EISA’ya Layık Görüldü

Panasonic Viera TV ve Panasonic Lumix EISA’ya Layık Görüldü

Panasonic VIERA ZT60 “Avrupa’da 2013-2014 Döneminin Ev Sineması TV’si” ödülünü alırken Panasonic’in değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi Lumix GH3 “Avrupa’da 2013-2014 Döneminin Fotoğraf Makinesi-Video Kamerası” ödülünü kazandı.

Panasonic’in olağanüstü görüntü kalitesi ile tanınan VIERA TX-P60ZT60 televizyonu, harikulade siyah seviyeleri, doğal renkleri ve her açıdan keskin görüntüleri sayesinde sunduğu gerçek sinema deneyimi ile EISA ödülüne layık görüldü. Panasonic Lumix GH3’e ödülü kazandıran en önemli niteliği ise hem fotoğraf hem de video kaydı alanındaki üstün performansı ve çok yönlü bir makine deneyimi sunması oldu.

1982 yılında oluşturulan Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA) tüketici elektroniği ürünlerini test eden bir multimedya topluluğu olarak 20 Avrupa ülkesinden 50 ses, mobil, video ve fotoğraf dergisini içerisinde barındırıyor. EISA’nın verdiği ödüller bir ürünün sahip olabileceği en prestijli tüketicilere önerilme derecesi olarak bilindiği gibi tüketicilerin satın alma kararları üzerinde de önemli rol oynuyor.

EISA jürisi “Avrupa’da 2013-2014 Döneminin Ev Sineması TV’si” ödülünü neden verdiğini şu sözlerle açıkladı: “Panasonic VIERA TX-P60ZT60, tek camlı Studio Master Panel teknolojisi ile plazma televizyonları için yeni bir standart oluşturuyor. Studio Master Panel düşük yansıma ve her açıdan net, keskin görüntüleri temin ediyor. 60 inç boyutundaki bu ekran harikulade siyah seviyeleri, olağanüstü kontrast ve parlaklığın yanı sıra akıcı hareket işleme özellikleriyle gerçek sinema deneyimini sunuyor. Öte yandan televizyonun sergilediği renkler gerçek anlamda doğal. TV’nin profesyonel seviyedeki kalibrasyon seçenekleri de performansının mükemmeliyete ulaşacak şekilde ayarlanabileceğini gösteriyor. TX-P60ZT60, kablosuz içerik oynatma ve kişiselleştirilebilir Ana Ekran arayüzü gibi kapsamlı akıllı televizyon özellikleri de sunuyor. Premium seviyedeki kalite ve ekranın ince tasarımı etkileyici bulduğumuz diğer özellikler arasında yer alıyor.”Panasonic_EISA_Odul_VieraZT60_LumixGH3

EISA Ödülleri kurulu Panasonic Lumix GH3 için şu açıklamayı yaptı: “Panasonic Lumix GH3, hareketli ve sabit görüntü kaydını bir arada veren ve aynı fiyat aralığında yer alan – hatta daha yüksek segmentlerde yer alan- makinelerle karşılaştırıldığında kesinlikle en iyi video kalitesini sunuyor. Tamamı manuelin yanı sıra tamamen otomatik video kayıt imkânı sunan Panasonic Lumix GH3 gerek formel ortamlar gerekse sahada hareketliliğin bol olduğu anlarda ideal bir fotoğraf makinesi olarak öne çıkıyor. Lumix GH3 ayrıca tam kapsamlı kontrolleri ile oldukça kullanışlı bir sabit görüntü kaydedici olarak etkileyici derecede esnek bir kullanım sağlıyor. Panasonic Lumix GH3, oldukça hafif ve dayanıklı olmasının yanında hava koşullarına karşı gösterdiği direnç ve yüksek kaliteli lens seleksiyonundan aldığı destek gibi nedenlerle video kayıt tutkunları tarafından özellikle tercih ediliyor.”

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting