OnePlus 5T hakkında herşey!


OnePlus’ın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni amiral gemisi modeli OnePlus 5T nihayet bugün resmiyet kazandı. Bu yazımızda OnePlus 5T özellikleri ve diğer detaylarına dair tüm ayrıntıları sizlerle paylaşacağız. İşte merakla beklenen orta segment fiyatındaki amiral gemisi modeli hakkındaki tüm detaylar.

OnePlus 5T özellikleri ile ön plana çıkıyor

Akıllı telefon pazarındaki rekabet günden güne kızışmaya devam ediyor. Artan rekabet düzeyi telefon üreticilerini modellerini revize etmeye zorluyor gibi görünüyor. Zira artık üreticiler, senenin başlarına doğru çıkardıkları modelleri, yılın sonuna doğru tekrardan revize ederek güncelliyor.

Bu örneklerin 2017 ile birlikte daha da arttığını söylemek mümkün. 2017’de çıkardığı amiral gemisi modelini revize eden firmalardan birisi de OnePlus. Son yılların flaş ismi, sene başında satışa sunduğu OnePlus 5 modelini, yükseltti. İşte OnePlus 5T özellikleri ve diğer detaylar.

iPhone X ve Note 8 kamera karşılaştırması


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git