OnePlus 5 yeniden görüntülendi!


Çin’in önemli telefon geliştiricilerinden biri olan OnePlus’ın yeni amiral gemisi modeli yeniden görüntülendi. İşte OnePlus 5 hakkındaki detaylar.

Gün geçmiyor ki yeni bir OnePlus 5 prototipi daha ortaya çıkmasın. Kısa süre önce ortaya çıkan OnePlus 5’in son prototipini sizlerle paylaşmış ve telefondaki anten bantlarının pek de hoş durmadığını dile getirmiştik. Bu haberin üzerinden çok uzun bir süre geçmeden cihaza ait bazı yeni görseller sızdırıldı.

Sızdırılan yeni görseller bir başka OnePlus 5 prototipine ait. Sızdırılan bu görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

oneplus 5

Bu sefer ki iyi haber şu ki, o çirkin anten çizgileri tamamen kaldırılmış. Ayrıca kamera modülünde de yenilemeye gidilmiş. Hatırlanacağı üzere bir önceki prototipte çift renkli flaş hemen kamera modülünün alt kısmına yerleştirilmişti. Bu prototipte ise modülün tam orta kısmına, iki kameranın arasına yerleştirilmiş.

Ayrıca daha önce sızdırılmış olan bazı görsellerde telefonun 3.5 mm’lik kulaklık girişine sahip olduğunu da görmüştük. Bu giriş telefonun alt kısmında hemen USB Type-C bağlantı noktasının yan tarafında yer alıyordu. Fakat görünen o ki yeni prototipte 3.5 mm’lik kulaklık girişine de yer verilmemiş. Muhtemelen duyurulan diğer amiral gemisi modellerinde kulaklık girişinin yer almıyor oluşu, OnePlus’ı böyle bir karar almaya teşvik etmiş olabilir.

Dip not olarak belirtelim. OnePlus 5’in önümüzdeki yaz aylarının hemen başında satışa sunulması planlanıyor. Telefon için ön görülen fiyatın 500 doların altında olması bekleniyor.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git