Ana Sayfa Donanım NVIDIA GeForce 460.89 yazılımı çıktı! İndir!

NVIDIA GeForce 460.89 yazılımı çıktı! İndir!

Nvidia, ekran kartlarında yaşanan sorunları çözdüğü NVIDIA GeForce 460.89 güncellemesini yayınladı. Peki, performans artışı var mı?

NVIDIA, ekran kartları için yepyeni bir sürücü yayınladı. Sürüm notlarına göre, NVIDIA GeForce 460.89 WHQL sürücüsüne yayınladı. Bu güncelleme yeni Vulkan Ray Tracing uzantıları için destek sağlayan Quake II RTX v1.4.0 Güncellemesi için destek sağlıyor. Daha önce bildirdiğimiz gibi, Vulkan Ray Tracing desteğine sahip herhangi bir GPU artık Quake 2 RTX’i çalıştırabiliyor

Ayrıca bu sürücü, sonlandırılmış Vulkan Işın İzleme uzantıları için destek ve CUDA 11.2 için destek ekler. Ne yazık ki, bu yeni sürücü herhangi bir yeni hata düzeltmesi getirmiyor.

AMD Radeon RX 6000 Nvidia RTX 30 ailesine rakip oldu!

NVIDIA GeForce 460.89 WHQL sürücüsünü buradan indirebilirsiniz.

NVIDIA GeForce 460.89 WHQL Sürücü Sürüm Notları

Quake II RTX için Vulkan Ray Tracing ile Game Ready

En yeni Game Ready Sürücümüz, yeni Vulkan Ray Tracing uzantıları için destek sağlayan Quake II RTX v1.4.0 güncellemesi için destek sağlar. Artık, Vulkan Ray destekli herhangi bir

GPU

İzleme, Quake II RTX’i tüm yol izli ihtişamıyla deneyimleyebilir.

Yeni Özellikler ve Diğer Değişiklikler

Kesinleşmiş Vulkan Işın İzleme uzantılarını destekler

CUDA 11.2’yi destekler

Çözülen ve yaşanan sorunlar

[Nicehash, diğer madencilik yazılımı]: Madencilik yazılımı NVIDIA GPU’yu tanımıyor.

[GeForce GTX 1080 Ti]: Masaüstü ekranı titreyebilir.

[Steam VR oyunu]: Bir oyun başlatıldığında kekemelik ve gecikme meydana gelir.

[HDR]: HDR etkinken siyah seviyeleri yanlıştır.

[G-SYNC] [NVIDIA Ampere GPU mimarisi]: GPU güç tüketimi, belirli daha yüksek yenileme hızına sahip G-SYNC monitörleri kullanan sistemlerde boş modda artabilir.

[YouTube]: YouTube sayfasını aşağı kaydırırken video oynatma tekliyor.

[Notebook]: Yüksek yenileme hızına sahip bazı Pascal tabanlı dizüstü bilgisayarlar, oyun sırasında rastgele 60Hz’e düşebilir.

[G-Sync] [Vulkan Apps]: G-SYNC kullanılırken ve oyun içi ayarlar kullanılarak tam ekran modundan pencereli moda geçildiğinde performans düşüşü meydana gelir. Çözüm için, oyunu doğrudan pencereli modda başlatın veya G-SYNC’i devre dışı bırakın.

[GeForce RTX 3070] [Klon Modu]: Çözünürlük 2560 × 1440 @ 144Hz olarak ayarlandığında, performans durumu maksimum performansta takılı kalır.

[NVIDIA Turing veya üstü] [Windows Filmleri ve TV Oynatıcı]: Tam ekran modunda bir 4k video oynatırken yaşanan sorun düzeltildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting