Ana Sayfa Cep Telefonu Nokia’nın Krom Görünümlü Lumia’sını Gördünüz mü?

Nokia’nın Krom Görünümlü Lumia’sını Gördünüz mü?

Dünya Mobil Kongresinin öncesinde çıkan haberlere göre Nokia’nın yeni görünüme sahip üst seviye Lumia akıllı telefonunu kongre çerçevesinde tanıtması bekleniyordu.

Firma bu yeni görünüme sahip akıllı telefonunu tanıtmamış olsa da firmanın Krom görünümlü plastik malzeme ile tasarlanmış özel bir Lumia modeli kameralara yansıdı. Nokia’nın geliştirici temsilcilerinden George Salcedo’nın elinde görülen bu yeni Lumia 900 modeli özel yapım bir Lumia ve deneme amaçlı dış görünümü değiştirilmiş. Söylentilerin aksine resimde görmüş olduğunuz telefon oldukça hafifi bir yapıya sahip.
Chrome-Lumia-900

Daha önce çıkan söylentilerde Nokia’nın üst seviye modellerinde metal kaplama yapacağı bilgisi gelmişti. Bu bilgi şimdiye kadar doğrulanmış değil, fakat Lumia 900 serisine krom görünümlü plastiğin yakıştığı söylenebilir. Tek sorun ise bu parlak görünüm üzerindeki parmak izleri olacak kanaatindeyiz. Bakalım şimdilik tasarım aşamasında olan bu yeni akıllı telefon kaplaması ne zaman hayat bulacak. Belki de hiç hata bulmayacak ve görmüş olduğunuz telefon Nokia geliştiricilerinden George Salcedo’nun dünyadaki tek krom plastik malzeme ile kaplanmış Lumia’sı olarak kalacak.

Chrome_20Lumia

 

Chrome920Lumia

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting