Ana SayfaCep TelefonuNokia Lumia 920’nin “Gizli Numara”sını Bulun, Muhteşem Hediyelerin Sahibi Olun!

Nokia Lumia 920’nin “Gizli Numara”sını Bulun, Muhteşem Hediyelerin Sahibi Olun!

Geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan ve çıkar çıkmaz “akıllı telefon” deneyimine yepyeni bir soluk getiren Nokia Lumia 920, bu kez de oyunuyla ses getiriyor Nokia Lumia 920’nin birbirinden muhteşem özelliklerini tanıtmayı amaçlayan Gizli Numara oyunu, Facebook üzerinden oynanabilecek.

Lansmanının yapıldığı ilk günden bu yana Türkiye’nin en çok konuşulan akıllı telefonlarından olan Nokia Lumia 920, Facebook ortamında yeni bir oyun başlatıyor. Gizli Numara oyununa, Nokia Türkiye’nin Facebook sayfasını beğenen herkes katılabiliyor. Nokia Lumia 920’ye karşı merak uyandırmayı ve kullanıcıları heyecanlandırmayı amaçlayan oyun, katılımcıların telefonun 7 özelliği üzerinden yepyeni Nokia Lumia 920 deneyimini tatmalarını da sağlıyor.nokia-lumia

Oyuna hazır mısınız?

Nokia Türkiye’nin Facebook sayfası üzerinden ulaşılan Gizli Numara oyunu uygulama sayfasından, Nokia Lumia 920’nin bire bir modeline ulaşılıyor. Burada belirlenen ve başarıyla tamamlanan 7 görev sonunda açılan bir rakamla toplam 7 rakam bulunuyor ve bu rakamlardan oluşan kişiye özel gizli numara ortaya cıkarılarak çekilişe katılma hakkı kazanılabiliyor.

Gizli Numara oyununun 7 görevi, Nokia Lumia 920’nin en sevilen 7 özelliğinden oluşuyor. Bunlar: City Lens (Bilen Göz), People Hub, PureView, Arkadaş Daveti, Fotoğraf Albümü, Market Place ve Office 365.

Muhteşem hediyeler!

 

  • Çekilişle 4 Kişiye Lumia 920 Cep telefonu (Renkleri değişebilir)
  • Çekilişle 4 Kişiye Nokia Kulaklık
  • Çekilişle 90 Kişiye Nokia USB Bellek

 

Kurallar

  • 24 Aralık tarihinde başlayacak Gizli Numara oyununun (ödüllü kampanya) süresi 3 haftadır.
  • Kullanıcıların oynadıkları oyunun puanının geçerli olması için kayıt formunu daha önce doldurmuş olmaları ya da uygulama sonu ekranında kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir.
  • Her kullanıcı sınırsız sayıda uygulamayı kullanabilir ancak bu kullanımlarından sadece 1 kere çekiliş hakkı kazanabilir.

Gizli Numara oyunuyla ilgili daha geniş bilgi Nokia Türkiye’nin Facebook sayfasından ya da www.nokia.com.tr adresinden edinilebilir.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU