Ana sayfa Akıllı Telefon Nokia 3.1 için Android Pie yayınlandı

Nokia 3.1 için Android Pie yayınlandı

Nokia 3.1 için Android Pie güncellemesi yayınlanmaya başladı. Nokia 3.1 için Android Pie güncellemesi ile gelen yenilikler ve güncellemenin nasıl yükleneceği haberimizde.

HMD Global ile güçlerini birleştirmesinin ardından eski günlerine geri dönen Nokia, tanıttığı telefonlar ile çok ses getirmişti. Giriş ve orta segmente ağırlık veren Nokia, yazılım güncellemeleri ile de rakiplerine göz dağı vermeyi başarmıştı.

Geçtiğimiz günlerde 1 GB RAM‘e sahip telefonuna Android 9.0 Pie güncellemesini sunarak büyük beğeni toplayan Nokia, bugün de Nokia 3.1 için Android Pie güncellemesini indirime sundu.

Nokia 3.1 için Android Pie çıktı!

Nokia 3.1 için yayınlanan güncellemede Mart ayı Android güvenlik iyileştirmeleri de yer alıyor. Nokia’nın yeni akıcı arayüzünü sisteme ekleyen bu güncelleme ile uyarlanabilir parlaklık gibi gibi Android Pie ile gelen yenilikler de geliyor.

Nokia 3.1 Plus için Android 9.0 Pie çıktı

OTA üzerinden sunulan güncelleme diğer Android sürümlerinde olduğu gibi kademe kademe olarak sunuluyor. Nokia’nın MediaTek MT6750 işlemcisi ile orta segmentte yer alan telefonuna Android Pie sunması büyük bir başarı. Umarız Nokia’nın bu güncelleme politikası diğer devlere de örnek olur.

Nokia 3.1 için Android Pie

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler