Metallica solisti James Hetfield paylaşımı ile olay oldu

Metallica solisti James Hetfield paylaşımı ile olay oldu

Metallica solisti James Hetfield ve eşi Francesca Hetfield, sessizce boşanma davasına başvurdu. Haberi sosyal medyadan duyuran şarkıcı olay oldu. İşte detaylar.

Eski sevgili çiftine yakın kaynaklar, TMZ’ye Metallica solisti James’in bu yılın başlarında Colorado’ya boşanmak için başvurduğunu ve evliliklerinin sona ermesinin halkın radarı altında kaldığını söyledi. Yani çift kimse bilmeden boşanmak için kolları sıvamış. Çift, beş yıllık birlikteliğin ardından 1997 yılında evlendi. O zamandan beri, 24 yaşındaki kızları Cali ve 20 yaşındaki Marcella ve 22 yaşındaki oğlu Castor adlı üç çocuğu ile yaşıyorlardı. Saygılı eski çift, çocuklarının iyiliği için hala temas halinde oldukları söylüyor.

Metallica solisti James Hetfield paylaşımı ile olay oldu

59 yaşındaki Hetfield, daha önce, öfke ve alkol sorunlarını kontrol altına almasına yardım ettiği için yakında eski karısına zaman tanımıştı. “Korku bu konuda büyük bir motivasyon kaynağıydı. Ailemi kaybetmek, beni en çok korkutan şey buydu. Eşim tarafından evimden kovuldum, bir yerde tek başıma yaşıyordum, bunu istemedim.” ifadelerini kullanan Hetfield boşandıklarını sosyal medya hesabından duyurdu. Eşi her zaman Metalica solistine terapiste gitmesi gerektiğini de söylüyormuş. Metallica solisti Hetfield konuyla ilgili  “Belki yetiştirilme tarzımın bir parçası olarak ailem ben çocukken çok yara aldım. Babam gitti, annem öldü, kardeşimle yaşamak zorunda kaldık ve sonra hayatım tamamen değişti” ifadelerini kullandı. Bu durum da ne kadar zengin olursanız olun problemlerinizin hayatınızı nasıl etkilediğini gösteriyor.

Microsoft Sony ile gerilimi tırmandıracak açıklamalar yapıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir