Ana SayfaGenelLogitech MK295 : Çalışma ortamını %90 sessizleştiriyor

Logitech MK295 : Çalışma ortamını %90 sessizleştiriyor

Logitech MK295 Sessiz Kablosuz Klavye & Mouse Seti evde ya da açık ofislerde çalışanlar için klavye ve mouse gürültüsünün %90’ından fazlasını ortadan kaldırıyor.

Hem açık ofislerde hem de evde odaklanabilmek için önemli detaylardan bir tanesi de sessizlik. Logitech’in Patentli ‘’Sessiz Tıklama’’ teknolojisine sahip Logitech MK295 Sessiz Kablosuz Klavye & Mouse Seti, hem kalabalık iş ortamlarında hem de tek başına çalışanlar için sessizlik ihtiyacını tam olarak karşılıyor.

Logitech MK295

Sessiz tıklama teknolojisi, dayanıklı ve konforlu tasarım

MK295 Sessiz Kablosuz Klavye & Mouse Seti, %90dan fazla gürültü azaltma özelliği sayesinde evde ya da ofiste çalışanlara tıklama sesi olmaksızın benzer tıklama ve yazma deneyimi sunuyor.’ Sıvıya karşı dayanıklı tasarımı ve konforlu yapısıyla dikkat çeken set, 36 aya kadar pil ömrü sağlıyor. Sağlam ayaklara sahip klavye kişisel ihtiyaçlara göre eğim alabiliyor. Rahat ve kompakt mouse’un yumuşak kaydırma tekerleği ise bu sessiz deneyimi tamamlıyor.

Logitech MK295

Mouse, 18 aylık pil ömrünün yanı sıra üzerinde açma ve kapama tuşları bulunduruyor. 8 kullanışlı kısayol ve tam sayısal tuş takımı ile donatılan klavyesi iş süreçlerini çok daha kolay hâle getiriyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan set, özellikle kolay kullanımıyla iş bilgisayarlarında aranan kompakt ve sade anlayışa eşlik ediyor. Sunumlardan rapor hazırlamaya, metin yazmaktan görsel düzenlemeye kadar pek çok iş sürecinde avantaj sağlıyor.

Logitech MK295

Açık ofislerde iş performansını yükselten ikili

Logitech MK295 Sessiz Kablosuz Klavye & Mouse Seti, tasarımından işlevlerine kadar özellikle açık ofis ortamlarında çalışanlar için kullanışlılık ve fonksiyonellik açısından öne çıkıyor. Ergonomisi ve sessiz tuşları ile gürültülü ortamlarda dikkat dağıtan sesleri engelleyerek iş performansına odaklanıyor. Rahatsız edici tıklama ve yazma sesleri ve bu seslerden oluşan uğultu olmadan tam konsantrasyon sağlıyor. Klavye & Mouse Seti, kablosuz özelliği sayesinde metrelerce uzaktan dahi çalışabiliyor. 10 metre çalışma mesafesine sahip set, güçlü 2,4 GHz kablosuz bağlantısı sayesinde kesinti ve gecikmelere son veriyor.

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting