LOGITECH G, Yeni PRO X 60 LIGHTSPEED Oyuncu Klavyesini Tanıttı!

PRO X 60 LIGHTSPEED

Logitech G, KEYCONTROL teknolojisine sahip yeni klavyesi PRO X 60 LIGHTSPEED  Oyuncu Klavyesini tanıttı. Çığır açan KEYCONTROL teknojisiyle artık klavyenin tüm tuşları özelleştirilebiliyor.

 Logitech G’nin yeni ürünü, PRO X 60 LIGHTSPEED Oyuncu klavyesi de profesyonel oyuncuların değişen ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap verecek şekilde tasarlandı. Kompakt ve profesyonel düzeyde bir klavye olmasının yanı sıra; tam boy bir klavyenin yeteneklerine sahip olan PRO X 60 LIGHTSPEED, %60 klavyeden beklenenin çok üstünde bir performans sergiliyor.

Profesyonel espor oyuncuları, yeteneklerini geliştirmek ve daha iyi rekabet edebilmek  için her zaman en iyi ekipmanı tercih ediyor.

Giderek profesyoneller arasında daha popüler hale gelen %60 klavyeler,  FPS oyunlarında ihtiyaç duyulan dinamik mouse hareketleri için daha fazla alan sağlıyor. Yarışma alanlarına rahatça sığan klavyeyi oyuncuların turnuvalara taşıması da kolaylaşıyor.

PRO X 60 LIGHTSPEED

KEYCONTROL Hakkında

Kullanıcılar G HUB üzerinden KEYCONTROL özelliğini kullanarak klavyelerinin tüm tuşlarını özelleştirebiliyor, her tuşa 5 farklı fonksiyon ve makrolar atayabiliyor, ses ve aydınlatma efektleri ve çok daha fazlasını kullanarak benzersiz bir deneyim oluşturabiliyor.

PRO X 60 LIGHTSPEED

PRO X 60 Hakkında

PROX60, Logitech G’nin LIGHTSPEED kablosuz teknolojisinin ve Bluetooth bağlantısının güvenilir performansını sunuyor. Ayrıca, çift vuruşlu PBT tuş kapakları, LIGHTSYNC RGB aydınlatma, oyun modu tuşu, ses tuşu ve diğer medya kontrolleri bulunuyor. Ürün kolay taşınabilirlik için yarı sert ve şık bir taşıma çantası ile geliyor. Tactile GX Optik anahtarlara sahip olan PROX60, standart mekanik tuşlara göre daha hızlı hareket ediyor.  

Apple Yapay Zeka Modellerini Böyle Eğitecek