Ana sayfa Donanım LG oyuncu monitörlerini tanıttı!

LG oyuncu monitörlerini tanıttı!

LG oyuncu monitörleri segmentine yenilerini ekliyor. UltraGear teknolojisine sahip LG’nin yeni oyuncu monitörlerinin özellikleri haberimizde.

Oyun meraklıları, LG, genişletilmiş UltraGear 1 milisaniye IPS NVIDIA G-SYNC oyun monitörleri serisini tanıttı. Heyecan verici bir oyun deneyimi sunmak amacıyla, tüm LG UltraGear monitörlerine, şaşırtıcı tepki kalitesiyle şaşırtıcı tepki süresini eşleştiren ince ayar yapıldı. Serideki en yüksek yenileme hızına (240Hz) sahip olan yeni UltraGear 1ms IPS Gray-to-Gray (GTG) monitör (model 27GN750), günümüzün tempolu oyunlarında zafer için gerekli hızı sağlıyor.

LG oyuncu monitörleri neler sunuyor?

Bu 27 inçlik monitör, mükemmel görüntü kalitesiyle de etkiliyor. LG’nin gelişmiş IPS ekranları, zengin, doğal renkler ve geniş bir görüş açısı boyunca tutarlı kontrast içeren gerçekçi Full HD görüntüler üretiyor.

Monitör, HDR10 desteği ve NVIDIA G-SYNC uyumlu ve uyarlamalı senkronizasyon ile, düzensiz yırtılma yapmayan ve takılmayan görseller sayesinde, ciddi oyuncular için mükemmel bir performans dengesi ve fiyat sunuyor.

LG’nin 27GN750 monitörü, doğru renk reprodüksiyonu sağlamak için Nano IPS teknolojisini kullanan ve DCI-P3 renk alanının yüzde 98’ini kapsayan geniş bir renk gamı sunan 38GL950G ve 27GL850 modellerine dahil oluyor.

Titreşimsiz, yüksek çözünürlüklü görüntüler ve 144Hz yenileme hızı ile ultra hızlı tepki süresi sayesinde, UltraGear Nano IPS monitörleri, oyuncuların eylemi yaşamalarını sağlayan performans ve özellikler sunuyor. NVIDIA G-SYNC uyumlu olan Model 27GL850, HDR10’u destekliyor.

Model 38GL950G ise, NVIDIA G-SYNC işlemcileri ve VESA DisplayHDR  400’ü desteklemesinin yanı sıra NVIDIA sertifikasına da sahip.

Her üç UltraGear  monitörü de, FPS oyunlarında doğruluğu artırmak için tasarlanan Dynamic Action Sync modu, Black Stabilizer ve Crosshair gibi oyunlara özel seçenekler içeriyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Grafen pil önündeki en büyük engel; Çin

Yakında teknoloji sektörünü kökten değiştirecek olan grafen pil teknolojisi üzerinde neden hala istenilen gelişmeler yaşanmış değil? İşte konunun detayları. Grafen pil hakkındaki tüm detayları kısa...

Son Haberler