Ana sayfa Apple Kusursuz Selfie'yi Facetune ile Yakalayın!

Kusursuz Selfie’yi Facetune ile Yakalayın!

Uzun süredir gündemden düşmeyen selfie fotoğrafların en kusursuzu sizin olsun ister misiniz? O halde Facetune selfie severlere iyi gelecek.

Selfie nam-ı diğer öz çekim’i kusursuzlaştırmak için iOS kullanıcısı olmanız yeterli.Uzun süredir gündemden düşmeyen selfie modasının akımı hala devam etmekte.Kullanıcılar en güzel ve kusursuz selfie için uygulama marketinde günlerini harcıyorlar.Eğer iOS kullanıcısıysanız sadece Apple App Store’dan Facetune adlı uygulamayı indirmeniz yeterli.

facetune

En güzel ve kusursuz selfieleri Facetune uygulaması ile yakalayabilirsiniz. Facetune uygulaması App Store’da sadece 2.99$ fiyat etiketiyle size mükemmel selfie fotoğraflarını veriyor.Uygulamada yüzünüzün hatları,ten renginiz,kırışıklıklar,göz altı morlukları,yüz kusurlarınız vb. için bir çok iyi sonuçlar veren çözümler bulabilirsiniz.

Angry Birds Space’e Güncelleme Geldi

 

 

 

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler