Jumanji’nin mobil oyunu geliyor


Efsane film Jumanji geri dönüyor, ama bu kez oldukça farklı. Yetkililerin de söylediği gibi, oyun değişmiş olabilir, ama efsane devam ediyor.

İlk Jumanji filmi 1995‘te vizyona girmiş, 22 Mart 1996’da da Türkiye’de gösterime sokulmuştu. Başrolde Robin Williams’ın yer aldığı bu fantastik aile komedisi, tüm dünyada büyük beğeni toplayarak klasikler arasına adını yazdırmıştı. Şimdilerde ise yepyeni bir Jumanji filmi yolda ve bir de akıllı telefonlar için mobil oyunu geliyor.

JumanjiThe Mobil Game resmen duyuruldu. Oyunda isterseniz arkadaşınızla 1’e 1 gerçek zamanlı olarak mücadele edebilir, karakterinizi geliştirerek daha yüksek seviyedeki oyuncularla da kapışabilirsiniz. Bir de teaser videosu yayınlanan oyun, 14 Aralık itibarıyla Android ve iOS platformları için raflarda olacak.

Bu arada, filme de geri dönelim isterseniz. Başrollerinde Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart ve Jack Black’in yer aldığı film, 20 Aralık itibarıyla vizyonda olacak.

İyi seyirler.

Spotify En Çok Dinlediklerinizi Listeliyor


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git