Jaybird Freedom 2 kulaklık inceleme


Jaybird’ün sporcuların görüşlerini dikkate alarak hazırladığı bu yeni ürünü Jaybird Freedom 2, spor yaparken en iyi arkadaşınız olabilir.

Jaybird Freedom 2, özel tasarımı sayesinde kulak çevrenizi adeta sarıyor. Spor esnasında yaşanan sarsılmalara rağmen güçlü konumlandırılma özelliğini kaybetmiyor ve böylece kaliteli ses almayı sürdürebiliyorsunuz. Derin bass’lar da ürünün dikkat çekici tarafları arasında.

Kulaklığın oldukça kullanışlı bir paneli var. Ayrıca özel tasarımı sayesinde hem kulaklık başlıklarını değiştirebilir hem de hızlıca kablo uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. Ürünü bir Android ya da iOS telefonla Bluetooth aracılığıyla kullanabiliyorsunuz. Tabii ki Jaybird’ün ücretsiz uygulamasını da indirmelisiniz.

Sıvılara karşı dayanıklı olan ürün, dahili pili sayesinde 4 saatlik kullanım sunuyor. Ek olarak yanında 4 saatlik pil ömrü sunan bir bataryası daha var.

Daha fazla detayı videomuzda bulabilirsiniz. İyi seyirler.


Samsung CJ791 QLED : Thunderbolt 3 bağlantılı QLED Kavisli Monitör


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git