Home Genel İşte dünyanın en dayanıklı tableti!

İşte dünyanın en dayanıklı tableti!

0

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından üretilen ve şirketin şu ana kadar ürettiği en büyük tablet olan Galaxy Tab S8 Ultra’nın dayanıklılık testi videosu paylaşıldı.

İşte dünyanın en dayanıklı tableti! Akıllı telefonların ekran boyutlarının büyümesiyle birlikte, bir dönem popülaritesini iyiden iyiye kaybeden ancak eskiye göre daha da büyüyen yapısıyla git gide bir bilgisayar performansına yaklaşmayı başaran tabletler, bugünlerde yeniden popüler hale gelmeyi başardı. Tablet piyasasının en önemli isimlerinden biri olan Samsung ise, bu yeni duruma çabuk ayak uyduran isimlerden biri.

Şirket tarafından Şubat ayında tanıtılarak satışa sunulan Galaxy Tab S8 Ultra modeli de, şirketin büyüyen tablet algısının en önemli ürünü. Samsung tarafından üretilmiş en büyük tablet unvanına sahip olan Galaxy Tab S8 Ultra tam 14,6 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Tabi bu kadar büyük bir tablet söz konusu olunca, akıllardaki en büyük soru işareti bu cihazın yeterince sağlam olup olmadığı oluyordu. Dev tabletine karşı olan önyargıları yıkmak isteyen Samsung ise, tableti ünlü test videoları yapımcısı Youtuber JerryRigEverything’e emanet etti.

İşte dünyanın en dayanıklı tableti!

Galaxy Tab S8 Ultra’yı her açıdan zorlu bir teste sokarak bu görüntüleri takipçileriyle paylaşan ünlü isim, bu devasa tablete neler yapmadı ki?

S Pen’ini kıran, hem arka yüzünü hem camını falçata ile çizen, dev AMOLED ekranına yoğun baskı uygulayan ve tableti iki eliyle bükmek suretiyle kırılmaya direncini ölçen ünlü isim, bu testler sonucunda tabletin ekran altı parmak izi okuma sensörü de dahil sorunsuz bir şekilde tüm özellikleriyle çalışmaya devam etmesinden bir hayli etkilendi.

Bunun anlamı Güney Koreli şirketin dev tableti, dayanıklılık testinden tam performansla geçmeyi başardı. Eğer siz de kendinize bir Galaxy Tab S8 Ultra almak isterseniz, 18.000,00-TL’yi gözden çıkarmanız gerektiğini unutmayın.

Elon Musk Twitter kararıyla gündemde

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version