iPhone SE4 fiyatı tahmin edilenden çok daha ucuz olabilir

iPhone Face ID onarımları önemli bir değişiklik alacak

Apple müşteri kitlesini genişletmek için önümüzdeki yıl satışa sunulması beklenen iPhone SE4’ün fiyatını tahmin edilenden daha düşük bir seviyede tutmayı planlıyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

iPhone SE4 fiyatı tahmin edilenden çok daha ucuz olabilir! İşte son detaylar! Apple marka telefonların oldukça pahalı olduğu inkar edilmez bir gerçek. Şirket de bunun farkında olacak ki iPhone SE ismindeki seriyi tüketicilere sundu. Serinin dördüncü telefonu ise önümüzdeki sene karşımıza çıkacak. Merakla beklenen bu “uygun” fiyatlı iPhone modelinin donanımsal yapısına dair detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan bu detayları sizlerle paylaşmış olalım.

Apple Mart ayında iPhone SE'yi tanıtabilir

iPhone SE4 fiyatı tahmin edilenden çok daha ucuz olabilir

Gelen bilgilere göre iPhone SE 4 gücünü Apple A15 Bionic yonga setinden alacak. Oldukça güçlü olan bu işlemciye 3 GB RAM eşlik edecek. 5G destekli olması beklenen telefonun ekran büyüklüğü ise yüksek olasılıkla yine 6.1 inç olacak.

Apple Mart ayında iPhone SE'yi tanıtabilir

Sırtında tek kamera bulunması kuvvetle muhtemel olan telefonun fiyatı ise 400 doların biraz daha üzerinde olacak. Dahili depolama alanı biraz daha yüksek olan bir iPhone SE 4’ün ise fiyatı 500 dolar civarı olacak diyebiliriz.

Apple Mart ayında iPhone SE'yi tanıtabilir

Telefonun ülkemizde nasıl bir satış performansı çizeceği ise muamma. Cihaz diğer iPhone modellerine göre daha uygun fiyatlı olsa da aynı paraya çok daha iyi özelliklerle gelen bir Android telefon alınabilir. Dolayısıyla tüketicinin buradaki tercihi ne olacak bekleyip göreceğiz. Zira bu tercih özelliklerden ziyade işletim sistemini öne alıyor.

Twitter işten çıkarmalara nihayet son veriyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir