Home Akıllı Telefon iPhone ekran fiyatları da zamlandı!

iPhone ekran fiyatları da zamlandı!

0

Geçtiğimiz gün Apple tarafından duyurulan Apple ürünlerine gelen zamların ardından, iPhone ekran ve batarya değişim ücretleri de zamlandı.

iPhone ekran fiyatları da zamlandı! Akıllı telefon dünyasının en pahalı isimlerinden biri olan iPhone modelleri, geçtiğimiz gün bu unvanını hak edecek yeni bir fiyat güncellemesi almıştı. Buna göre iPhone 13 modelinin fiyatı 3.500-TL artarken, iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerinde ise bu fiyat farkı 5.000-TL olarak açıklanmıştı.

Öte yandan bu zam furyasından tek nasibini alan tabi ki Apple ürünleri olmadı. iPhone fiyatlarının zamlanmasına paralel olarak iPhone ekran ve batarya değişimlerinin de fiyatları zamlanmış oldu. Ancak fiyatlara geçmeden önce uyaralım, bir telefonun ekran değişimi bu kadar olur mu demeyin sonuçta 33.000-TL’lik bir telefondan bahsediyoruz.

iPhone ekran fiyatları da zamlandı!

Uyarımızdan sonra artık neredeyse orta segment bir telefon parasına tekabül eden ekran değişim ücretlerinden bahsedebiliriz. Eğer herhangi bir sebepten dolayı, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12 Pro Max, iPhone 11 Pro Max veya iPhone XS Max cihazınızdan birinin ekranını değiştirmeniz gerekirse bunun için artık 4.949-TL yerine 5.849-TL ödemeniz gerekecek.

Eğer Pro Max yerine Pro veya standart model iPhone kullanıyor ve bunun ekranını değiştirmek istiyorsanız, zam öncesi 4.349-TL olan değişim ücretinin artık 5.149-TL olarak uygulanacağını bilmelisiniz.

Benim ekranımda bir sorun yok bataryayı değiştirsem yeter diyorsanız o zaman iPhone 8 Plus’a kadar olan modeller için 1.019-TL, bu modelden sonra gelen daha yeni modeller içinse 1.399-TL ödemeniz gerekecek. Bu yüzden siz siz olun telefonunuzun ekranına da bataryasına da iyi bakın.

iOS 16, kilit ekranına büyük güncellemeler getiriyor

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version