iPhone 7 Plus’ın yeni reklamı portre moduna dikkat çekiyor!


Apple iPhone 7 Plus modeli için yayınlanan yeni reklam filmi, cihazın portre fotoğraf çekim moduna dikkat çekiyor. İşte o video.

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde duyurulan iPhone 7 serisi, özellikle kamera tarafına önemli iyileştirmeler içeriyor. 5.5 inç ekranlı büyük iPhone yani iPhone 7 Plus modeli portre modu adı verilen yeni bir kamera özelliği ile karşımıza çıkmıştı. Ancak cihaz duyurulduğunda portre modu henüz hazır değildi. Sonradan yayınlanan iOS güncellemesiyle iPhone 7 Plus için portre modu kullanıma sunuldu.

60 saniyelik yeni reklam filmi ise tam olarak bu özelliğe dikkat çekiyor. Bir Yunan köyünde çekilen reklamda köy halkı cihazın kamerasını oldukça beğeniyor ve herkes fotoğrafının çekilmesini istiyor.

Bokeh efekti olarak da bilinen portre modu, ikinci kamerayı kullanarak fotoğrafta odaklanılan objeyi öne çıkarıyor ve arka planı bulanıklaştırıyor. İşte o video.

iPhone 7 Plus portre modu için reklam filmi video

2016’da Veda Ettiğimiz Teknolojiler


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git