iOS 11.0.3 Yayınlandı!


Çıkışının ardından bir aya yakın zaman geçen iOS 11 için 3. yama güncellemesi yayınlandı. İşte iOS 11.0.3 ve getirdiği yeni şeyler!

19 Eylül’de final sürümü herkes için yayınlanan iOS 11 için 0.3 versiyonu resmen yayınlandı. Pek çok şikayeti beraberinde getiren yeni sürüm, hala tam olarak hazır sayılmaz. Güncelleme, özellikle iPhone 6S, 7 ve 7+ kullanıcılarını etkileyin hataların düzeltmek için gelmiş gibi gözüküyor. 11 sürümünü elde eden herkes için sunulan iOS 11.0.3, Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi bölümünden indirilebilir durumda.

Güncelleme sayfasında yapılan açıklamaya göre, iPhone 7 ve 7 Plus’ta bazen çalışmayan ses ve haptic sorunu ve 6S’e takılan 3. parti panelde dokunmatik ile ilgili yaşanan sorun ortadan kaldırılıyor. Öte yandan bunlar yalnızca ana konu başlıkları, güncellemenin getirdiği başka yenilikler de elbette mevcut.

Ayrıca Apple, iOS 11.1 için beta çalışmalarına da başladı.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git