Ana SayfaGundemHindistanlı Kullanıcılar Lumia 950 ve 950 XL’i bir sürprizle alacak

Hindistanlı Kullanıcılar Lumia 950 ve 950 XL’i bir sürprizle alacak

Bugün itibariyle Aralık ayındayız. Lumia 950 ve 950 XL ile Lumia 550 kısa bir süre sonra tüm Dünya’daki Kullanıcılarla buluşacak. Konuyla ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Lumia 950 Hindistan’da, 550 Dolar yaklaşık olarak 1599 TL fiyat etiketi ile Lumia 950 XL ise 650 Dolar yaklaşık olarak 1890 TL fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

Telefonlar; Ön Siparişe çıktıkları Ülkelerdeki Kullanıcılarına, Ekran Aparatı olarak bilinen Continuum’u da ücretsiz bir şekilde hediye ediyor.

Bu kapsamda Hindistan’daki Kullanıcılar da Continuum’a ücretsiz bir şekilde sahip olmuş olacak. Telefon; Hindistan’da ilk olarak 30 Kasım tarihinde Ön Siparişe çıkmıştı.

lumia hindistan

11 Aralık’ta telefonlar, Hindistan’a ayak basacak. Tüm telefonlar 4G LTE uyumlu. 11 Aralık tarihiyle beraber telefonlar; Amazon’un Hindistan adresinde de satışa çıkacak.

Hindistan’daki Lumia fiyatlarının Microsoft CEO’su Satya Nadella’dan dolayı ucuz olması bekleniyordu. Bilindiği üzere Nadella, Hint Kökenli bir ABD Vatandaşı. Lakin Nadella dışında geçerli olan Microsoft Kuralları ağır bastı ve telefon; tüm Dünyada aynı fiyat politikasıyla satışa çıkacak.

Amazon’un yeni drone’ları göründü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting