Gülşen yeni kıyafeti ile sosyal medyayı salladı

Sosyal medya yasası

Son dönemlerin en popüler sanatçılarından birisi olan Gülşen, bir kez daha sahne kıyafeti ile gündeme geldi.

Gülşen yeni kıyafeti ile sosyal medyayı salladı. Son dönemde pop müziğe olan ilgi biraz da olsa azaldı. Kabul etmek gerekir ki artık Rap müzik diğer türlere nazaran daha fazla dinlenir hale geldi. Ancak pop müziğin önemli isimlerinden birisi olan Gülşen, gerek şarkıları gerekse sahne şovları sayesinde konser alanlarını tıka basa doldurmayı başarıyor. Özellikle giymiş olduğu sahne kıyafetleri ile dikkatleri üzerine çeken Gülşen, yine sosyal medyanın gündemine gelmeyi başardı.

gulsen

Gülşen yeni kıyafeti ile sosyal medyayı salladı

İstanbul Yenikapı’da verdiği konserde yine binlerce kişiye keyifli dakikalar yaşatan ünlü isim, sahne kıyafeti ile de dikkat çekti. Göğüs ve popo dekoltesini ön plana çıkartan Gülşen, hala çok fit ve çekici olduğunu her fırsatta izleyicilerine göstermekten geri durmuyor.

gulsen

Magazin basınına da sık sık malzeme veren güzel şarkıcının sahnede LGBT+ bayrağı açması da sosyal medyanın gündemine geldi.

gulsen1

LGBT+ bayrağını açmasının ardından bazı kişilerden tepki gören Gülşen, “LGBT bayrağı açtığım içinse bu kavga, en arkaya gidip izleyebilirsiniz.” ifadesini kullandı. Bunun ardından konserine kaldığı yerden devam eden güzel şarkıcı, hayranlarını coşturmayı sürdürdü. Kimileri Gülşen’in bu hareketine destek verirken, bazıları ise şarkıcının sadece gündeme gelmek için bu konuyu kullandığını ileri sürdü.

Gençler en çok YouTube ve TikTok kullanıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir