Google Pixel 2 ile neler yapabilirsiniz?


Google, çiçeği burnunda amiral gemisi modeli Pixel 2 için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan videoda Google Pixel 2 ile kullanıcıların yapabileceklerine odaklanılmış durumda. Bir diğer değişle, bu reklam videosu Google Pixel 2’yi piyasadaki diğer modellerden ayıran özellikleri ön plana çıkarıyor.

Google Pixel 2 satışları ne alemde?

Hatırlanacağı üzere Google Pixel 2 geçtiğimiz ay raflardaki yerini almıştı. 4 Ekim’de Google tarafından düzenlenen özel bir etkinlikte tanıtılan Pixel 2 ve Pixel 2 XL, 19 Ekim tarihinde raflardaki yerini almıştı.

Pixel 2’nin kalın çerçeveli tasarım anlayışı kullanıcılar tarafından pek hoş karşılanmadı. Keza pazardaki diğer üst segment modellerinin bir çoğunun tasarım anlayışını değiştirmesi, yeni Pixel modellerine olan ilgiyi de azalttı.

Peki tasarımı bir kenara bırakacak olursak, kullanıcılar neden Google Pixel 2 ya Pixel 2 XL’yi tercih etmeli. Google bu sorunun yanıtını yayınladığı bir reklam videosu ile verdi. Kullanıcıların Pixel 2 ile yapabileceklerine odaklanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Videodan da görüldüğü üzere, Pixel 2’nin kendine has pek çok artısı mevcut. Peki diyelim ki bu video sizin için ikna edici oldu ve bir Pixel 2 satın almaya karar verdiniz. Alabilecek misiniz? Tabi ki hayır. Çünkü Google, Pixel 2’yi oldukça sınırlı bir bölgede satışa sundu. Dahası Google’ın bu telefonunu ülkemizde satışa sunup sunmayacağı bile henüz netleşmiş değil. Fakat Pixel’in ülkemizde satışa sunulmadığını hatırlayacak olursak, Pixel 2’nin de aynı sonu paylaşması muhtemel görünüyor diyebiliriz.

OnePlus 5T çıkış tarihi kesinleşti


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Google Pixel 2 ile neler yapabilirsiniz? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Tubidy diyor ki:

    Google her sektörde tekel olacak bu gidişle. Apple yıkıldığı an Google telefon sektörünü tamamen eline alacaktır.

Sayfa başına git