God of War’ın muhtemel çıkış tarihi görünmüş olabilir


Merakla beklenen yeni God of War oyunu (God of War 4) hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

PlayStore Kuzey Amerika sayfasında yeni God of War’ın muhtemel çıkış tarihi paylaşıldı. Buna göre Sony Santa Monica tarafından geliştirilen alsiyon macera oyununun 22 Mart 2018 itibarıyla raflarda olması muhtemel.

Bu paylaşım gerçeği yansıtıyor da olabilir, bir hata da olabilir. Ancak şöyle bir bilgi de verelim. İlk God of War oyunu PlayStation 2 için Kuzey Amerika’da 22 Mart 2005 tarihinde satışa sunulmuştu. Yani gerçek olma payı da hiç az değil aslında.

God of War'ın muhtemel çıkış tarihi görünmüş olabilir

Bu arada Sony, daha önce verdiği bilgilerde, yeni oyunun 2018 yılının başlarında PlayStation 4 platformuna özel olarak satışa sunulacağını duyurmuştu. Bakalım Kuzey Amerika sayfasında yayınlanan bu bilgilerin ardından Sony’den yeni bir açıklama gelecek mi…

Yeni oyunda bir kez daha Kratos’u kontrol ediyoruz, ama bu kez bambaşka bir hikaye örgüsü ve bir de zaman yardım alacağı oğlu var. Oyunda çeşitli RPG unsurları da bulunacak ve bu kez daha geniş bir haritada daha özgür şekilde hareket edebileceğiz. Eğer beğeni olursa, yeni bir GoW serisine merhaba diyeceğiz.

Spotify En Çok Dinlediklerinizi Listeliyor


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git