Go Pro İşine Xiaomi de Giriyor


Çinli telefon üreticisi Xiaomi; Go Pro işine girecek.

Xiaomi’nin yeni aksiyon kamerası ile ilgili bilgiler gün ışığına çıkmaya başladı. Çinli telefon üreticisi Xiaomi; akıllı telefon satışlarındaki başarısını kamera alanında da sürdürmek istiyor.

Özellikle Xiaomi’nin ilerleyen zamanlarda tablet ve akıllı saatlerini de piyasaya sürmesi bekleniyor. Aksiyon kamerası ile ilgili ilk bilgiler Kasım ayında gelmişti.

Kameranın isminin de Mi Camera olması bekleniyor. Kamera ile ilgili bilinen özellikler ise şunlar: 138 derecelik kamera açısı. Kamera; 4K, Full HD çözünürlüğündeki videoları 30-120 fps ile kaydediyor.

Xiaomi-GoPro-Style-Camera-Could-Be-Coming-March-2-Possibly-with-4K-474307-2

Xiaomi’nin kamerası profesyonellere göre tasarlanmış. Tüm bu bilgileri Weibo sitesinden aldık. Xiaomi’nin aksiyon kamerası Mi Note ve Mi Note Pro ile de uyumlu olacak.

Kameranın; iddialara göre bugün MWC 2015 –gerçekleşen- tanıtılması bekleniyor. Kameranın HTC’nin aksiyon kamerası Re Pro’dan bile daha başarılı olduğunu yine haber kaynağımız iddia etmiş. Bugün ürün şayet tanıtılırsa tüm detaylarını öğrenmiş olacağız.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git